| Nicusor32 a întrebat:

Salut/Buna TPU.
Am in clasa o colega de care imi place mult am avut sansa sa o intreb daca vrea sa fie cu mine dar nu am avut curaj si ea este cu un baiat din cls a 8 a mie nu imi pasa dar vreau sa fac orice ca sa fie cu mine ea...sa nu aud ca:lasai nu te baga etc eu vreau sa fie cu mine.
As vrea sa imi spuneti niste complimente ceva... sa ma bag cu ea in seama si altele... am auzit tot de la niste colege ca ea ma place putin si nu stiu cum sa fac! va rog sa ma ajutati dau funda +votwinking

2 răspunsuri:
| Cristinutzzzza a răspuns:

Pai daca vrei neaparat si mai ales daca stii ca ea te place incearca sa faci rost de idu ei de nr de tel sa o cauti cat mai mult sa vb cu ea orice despre cei place poate aveti f multe in comun si tinand cont de faptul ca te place poate i se va pune pata pe tine.Iar daca u ii dai atentie si se va certa vreodata cu gagicu ei poate isi va da seama ca tu o placi f mult si va fi cu tinebig grin succes:*

| Heng a răspuns:

Pai daca ea e cu un baiat de a opta...eu zic s-o lasi balta ca mai sunt fete frumoasewinking. Daca ea te-ar fi placut cu adevarat, nu ar fi fost cu un baiat de a opta...asa ca. Daca tii neaparat,poti s-o intrebi direct,;'"Bai, tu mă placi?"Daca te priveste in ochi si nu iti poate da raspunsul, e clar.Ar fi totusi mai bine sa o atragi undeva unde sa fiti doar voi doi si daca nu te place, o curesti.Cum o cuceresti? Foarte simplu. Facand glume. Daca vrei neaparat sa isi dea seama ca o placi,cand vorbesti cu ea,uitate-n ochii ei,nu in pamant.happyRestul cred ca stii..., parfum, imbracat frumos...