| Nicusor32 a întrebat:

Salut/Buna TPU

Am in clasa o colega de care imi place mult ea este de la camin am avut sansa sa o intreb daca vrea sa fie cu mine dar nu am avut curaj si ea este cu un baiat din cls a 8 a mie nu imi pasa dar vreau sa fac orice ca sa fie cu mine ea...sa nu aud ca:lasai nu te baga etc eu vreau sa fie cu mine.

As vrea sa imi spuneti niste complimente ceva... sa ma bag cu ea in seama si altele... am auzit tot de la niste colege ca ea ma place putin si nu stiu cum sa fac! va rog sa ma ajutati dau funda +vot

1 răspuns:
| ZOB a răspuns:

Camin de...copii? (a.k.a orfelinat?) laughing)