| lexzor a întrebat:

Cand sunt cu prietena mea si ne sarutam si chestii, se pune la mine in poala, intoarsa cu fata spre mine, si cateodata mi se pare ca vibreaza laughing Stiu, ca vibreaza. Si cand ii spui ca iarasi vibreaza imi zice ca nu este adevarat. Deci, chiar vibreaza sau mi se pare mie? Si daca vibreaza, de ce?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Îi sună telefonul'... Sau are vreo „jucărie" montată înauntru...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca ii place foarte mult ceea ce face si ce simte cand tu esti excitat de aia pateste asa dar nu cred ca vibreaza straight face Probabil se excita rau.

| sirD a răspuns:

Poate ii place atat de mult incat tremura
Sau poate are un vibrator laughing)
Alege
Oricum daca tremura nu iti va recunoaste, e un semn de slabiciune fata de tine si nici tu nu ar trebui sai mai pomenesti vreodata, savureaza-i sentimentele fata de tine

| lexzor explică (pentru sirD):

Nu cred ca are asa ceva. ARE 14 ANI. Sau poate face intentionat. Oricum mersi pentru raspuns tie si celorlalti ce mi-au raspuns mai jos.

| rRamses a răspuns:

Prietena ta e data pe vibratii asa ca intra in setari si dezactiveaza`le de acolo.