| pixdemana a întrebat:

Buna ziua
Am o problema(pentru mine) si as vrea sa stiu ce sa fac in legatura cu asta.
De fiecare data cand sunt cu prietena in oras, afara stam ne pupam, se pune cu fundul in poala mea ca ii rece banca...aa faze mai excitante sa zic nu stiu, penisul meu tot ejaculeaza putin asa ca si cand ti-ar curge balele din gura ceva gen, putin acuma putin mai incolo sau o alta faza cand mai ajunge la mine in pat stam ne sarutam mai senzual si incepe sa mi se frece de penis nu stiu ce sa mai fac sa nu ma termin, de 2 ori mi s-a intamplat noroc ca m-am scos usor, dar am umplut tot chilotul cu sperma si nu imi cad chiar bine aceste intamplari crying( ba chair ma enerveaza, acuma mi si frica sa o mai chem ca iar ma termin ca prostu(nu intretinem relati sexuale)
Ce sa fac? sa imi dau de 5 ori la laba pe zi, sa imi bag un dop in... rolling on the floor)
Dati mi va rog cateva sfaturi sau ce sa fac!

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Asta era idea cu luatul la palme big grin
Eu in locul tau nu as face nimic.
Daca fata ti se pune in poala, ii cam place ce se intampla. Lasa lucruriile asa cum sunt si ocupa-te de fata cat poti de bine happy

14 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu vei scapa de aceste ejaculari cauzate de excitatie decat dupa ce iti vei incepe viata sexuala si ve avea un pic de vechime si antrenament.

| corbulalbrosu a răspuns:

Iti zice clar juniorul ca in pat se termina, adica ejaculeaza ce o tot dam pe dupa cires laughing. Se intampla din cauza lipsei de rutina.

| pixdemana explică (pentru corbulalbrosu):

Deci pana nu o sa dau la buci, nu o sa scap de asta/astea... sad

| corbulalbrosu a răspuns:

Pana cand nu vei face sex cu adevarat nu vei reusi sa scapi de curiozitatea, dorinta si gandul perfect de inteles intiparit in subconstient de a simti/afla cum este oricat te-ai stradui si impune alte subterfugii (laba, sex oral, petting). Totul va deveni ceva normal dupa trecerea unui anumit timp de la inceperea vietii sexuale cand va dispare excitatia extrema.Sa fii pregatit ca primele raporturi sexuale vor fi extrem de scurte putand dura doar cateva secunde, pe parcurs durata lor va creste progresiv si vei reusi sa-ti satisfaci partenera pe deplin.

| Emilian65 a răspuns:

Fenomenul care ti se intampla, este normal pentru orie baiat care nu intretine relatii sexuale cu prietena. Vorbeste cu ea, explica-i ce ti se intampla si poate vrea sa faceti si sex, dar daca o faceti, faceti-o cu prezervativ pentru evitarea unei sarcini nedorite.

| anonimg a răspuns:

"— Ce ai, draga mamei, ce-ţi este?!
— Mamă, mamă! Copilul meu are să moară!
— Când şi cum?
— Iată cum. Vezi drobul cel de sare pe horn?
— Îl văd. Şi?
— De s-a sui mâţa, are să-l trântească drept în capul copilului şi să mi-l omoare!
— Vai de mine şi de mine, că bine zici, fata mea; se vede că i s-au sfârşit mititelului zilele!"
Tu zici: "si nu imi cad chiar bine aceste intamplari crying( ba chair ma enerveaza, acuma mi si frica sa o mai chem ca iar...")
Continui povestea lui Creanga: "Mă... duc în lumea toată! Şi de-oiu găsi mai proşti decât voi, m-oiu mai întoarce acasă, iar de nu, ba."
Preludiul este numai pentru relatiile sexuale, tot asa cum este si tractorul ca sa ari cu el pe camp si nu ca sa te plimbi cu el pe oras. straight face
Placerile de-o clipa nu sunt sanatoase. Ceea ce faceti voi se face doar in cadrul casatoriei. Stiti ca-L intristati pe Dumnezeu prin ceea ce faceti voi; sa nu va asteptati ca Dumnezeu sa binecuvinteze relatia voastra, ca nu o va face atata timp cat incalcati Legea Lui. Daca-L nesocotiti, si El va va nesocoti cand veti ajunge in necaz -si sigur veti ajunge. Esti barbat nu cand te lasi tarat de ispita, ci cand te impotrivesti ei.
Fericirea nu o vei gasi in placerile de-o clipta, ci in cele de durata atunci cand esti casatorit, cand asculti de Dumnezeu.

| SkyPilot a răspuns:

Stai linistit si lasa lucrurile asa cum sunt. Chestia aia din oras se numeste lichid preejaculator. E un lubrifiant.
Apreciaza-ti prietena si nu schimba nimic, nu este cazul.

| pixdemana explică (pentru SkyPilot):

Pai ce pot face pentru a remedia aceasta chestie sau ameliora?

| SkyPilot a răspuns (pentru pixdemana):

De lichidul preejaculator nu ai cum sa scapi. Si ca ejaculezi cand va jucati e bine, altfel te vor durea testiculele si va trebui sa te termini singur. Doar ai grija sa nu iti ajunga sperma pe ea. Iar din punctual de vedere al fetei, faptul ca ejaculezi ar trebui sa fie un compliment sincer happy

| SkyPilot a răspuns (pentru pixdemana):

BTW, o sa se amelioreze cu timpul. Te obisnuiesti cu fata iar cu varsta iti mai scade "entuziasmul" happy Bucura-te de ceea ce ai, nu e nimic rau happy

| pixdemana explică (pentru SkyPilot):

Da nuuuu in chiloti in timp ce ne jucam, suntem la inceput inca, nic nu stiu daca vrea sa intretinem relati sexuale inca, si fazele astea(cu spermatu) nu prea imi pica bine

| SkyPilot a răspuns (pentru pixdemana):

Eu as zice sa nu iti faci griji. Te duci si te speli si asta este. Daca chiar te deranjeaza, fie faci o baie fierbinte inante (nu e prea efectiv) fie o iei la palme de 2-3 ori ca sa ii temperezi entuziasmul happy

| pixdemana explică (pentru SkyPilot):

Sau inainte sa o chem la mine dau o laba rolling on the floor?

| SkyPilot a răspuns (pentru pixdemana):

Asta era idea cu luatul la palme big grin
Eu in locul tau nu as face nimic.
Daca fata ti se pune in poala, ii cam place ce se intampla. Lasa lucruriile asa cum sunt si ocupa-te de fata cat poti de bine happy

| TRECEtimpul a răspuns:

Fata vrea sex, ce nu-i clar?! Se freaca de tine cu un motiv.Dar poate e prea timida sa-ti propuna si de aceea incearca sa te excite pe tine ca sa faci tu "primul pas".

Discuta cu ea daca e pregatita sa va incepeti viata sexuala. Daca zice ca da, spor si distractie placuta! Daca zice ca nu, spune-i si tu ca mai astepti, ca doar asa o "bomba" nu vrei sa o pierzi, nu?:-D Asa ca fa cum zice ea...ca oricum iti place si tie;-)