| Vizitiul a întrebat:

O intrebare indreptata in special pentru fete, dar daca exista baieti care au ceva de adaugat sunt bineveniti.
Fetelor, de ce va simtiti agasate cand un baiat va spune ca aveti sanii mici? Credeti ca este o insulta la adresa voastra? Nu credeti ca, o insulta ar fi daca un baiat v-ar spune ca aveti sanii bine conturati si suficient de mari cand voi stiti cu certitudine ca nu e asa? Aveti dreptul la raspuns, dar vreau si argumente.

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Sunt observatii patetice.Cred ca tipa stie ca are sani mici si e suficient de complexata, de ce mai zica si el? Mi se pare de prost gust.Atat timp cat ea nu zice ca el o are mica si el ar putea sa taca din gura

| Bacemi a răspuns:

E foarte usor sa provoci o depresie de zile mari cuiva. In primul rand ranesti foarte urat sa reprosezi cuiva performantele sexuale. Pe locul doi dupa chestia asta e de ajuns sa te legi de marime. O persoana care nu prea are incredere in ea va suferi mult. E normal sa te simti dezamagit si sa fii iritat. Practic te chinui luni bune sa rezolvi ceva cu viata ta (poate chiar ani ). Apoi suferi o depresie. Si parca toata increderea dispare si nu a fost acolo niciodata. E normal sa fii agresiv. Iti vine sa strangi de gat pe cel care iti face asa ceva. Si apoi dupa ce il urasti pe el te urasti si pe tine pentru ca nu poti sa si faci tot ce gandesti. Nu poti efectiv sa ii faci si tu rau lui. Si o iei la capat. E foarte usor sa ranesti pe cineva. Si din pacate stim asta!

| Libelle a răspuns:

Nu ca e o isulta.chiar deloc.numai ca unele fete sunt complexate de lucrul asta-ca au sanii mici.ai sanii mici...automat rochia aia nu o sa-ti mai stea la fel de bine si cand iti aminteste cineva asta na e nasol.

| Elena1234456 a răspuns:

Pai daca un baiat imi spune ca am sanii mici automat ma supar. E ca si cum ti-ar spune cineva ca ai nasul mare. Faza e ca noi stim asta, dar mai bine nu mai spui nimic.Eu zic sa spui un compliment daca vrei sa uimesti si sigur te vei face placut.

| Eva a răspuns:

De cand e o tragedie sa ai sanii mici?

Din cate stiu, inca nu s-a abrogat legea gravitatiei, so... cele cu sanii mici sunt mai norocoase, pe termen lungwinking

| Flori a răspuns:

Cred ca depinde de felul si de momentul in care o spune.Adica,sa fim seriosi, daca in toiul unei actiuni mai mult sau mai putin aprinse, se trezeste sa faca aceasta afirmatie, gandeste-te cum ii pica bietei fete!
Dar, cum n-ai specificat momentul in care ar putea sa-i spuna asta, ma limitez doar la aceasta varianta.[big grin]

| pyma a răspuns:

Cred că depinde de felul în care ţi se spune acest lucru, dacă o spui ca pe o constatare sau ca pe o critică. Şi mai depinde şi cine îţi spune, un amic sau un cunoscut care nu are altă treabă decât să-mi spună ceea ce ştiu deja şi vrea să mă facă să mă simt prost?
De obicei nu mă supăr, dar de fapt şi de drept nu băieţii au glumit pe seama asta, ci fetele, mai ales cele care erau în aceeaşi situaţielaughing Cu alte cuvinte, noi facem haz de necaz pe astfel de teme.
Şi da, mai bine pe principiul "Mai bine să fii urât pentru ceea ce eşti, decât să fii iubit pentru ceea ce nu eşti."

| Aimee_7045 a răspuns:

Dar eu ce sa zic cand urasc ca toti ma privesc ca pe o vitrina ca ii am mari? x(x(x(
EU II VREAU MICIhappy
sunt dispusa sa fac schimb cu orice san mictongue
exista operatii de micsorare a sanului natural?hee hee

| D3utzaD3d3 a răspuns:

Nu pot zice ca e on insulta, in schimmb nu imi convine ca un baiat sa imi zica asa ceva!
Pt ca:
1.Nu ma cnoaste
2.Nu poate zice ceva despre mine pana nu ma vede si isi da seama

cam atat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@onutzu Nici c-as fi putut spune mai bine.winking Toata consideratia din partea mea. Pacat ca sunt asa putini ca tine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@onutzu Am crezut ca esti baiat big grin Imi cer scuze. Ma intrebam eu cum poate un baiat sa inteleaga atat de bine unele chestii atat de feminine.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si cele cu sanii mari stau si plang ca rochiar le sta aiurea cu sanu imens si ca le provoaca dureri de spate ca le trage in jos
cele mai frumoase femei sunt cu sanii mici ii ador sa mor eu