| anonim_4396 a întrebat:

Salut, care ar putea fi cele mai rele consecinte daca fata ii face baiatului un minet numai cu mina, fata avind 14 ani, ar putea sa mearga mai departe si sa ajunga la un contact sexual?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
| christos1234 a răspuns:

Da doreste se poate dar slabe sanse.

| Emilian65 a răspuns:

Daca o fata de 14 an ii face minet, cu mana, unui baiat, inseamna ca ea nu vrea sex normal, pentru ca vrea sa ramana virgina.

| TPU9999 a răspuns (pentru Emilian65):

Da si daca ajunge totusi prea departe si ajunge la sex normal care ar fi cele mai mari consecinte?

| Criminal2 a răspuns (pentru TPU9999):

Sarcina.

| mihai69 a răspuns (pentru Criminal2):

Greșit. Aia e cea mai ușoară. HIV, hepatită C, HPV, alea sun grave! (chiar mortale).
@TPU9999 - minet înseamnă NUMAI sex oral, provine din limba rusă, ceea ce mă face să cred că ești din R. Moldova - doar acolo s-ar folosi în vorbirea curentă.
„Minet cu mâna" e imposibil, la fel cu ar fi handbalul cu piciorul. Pur și simplu e altceva.
Dacă îl exciți pe un băiat cu mâna, se cheamă masturbație. (sau labă, în vocabularul vulgar). Consecințe rele la o masturbație reciprocă nu sunt.
Se poate ajunge - evident - și la sex „pe bune", depinde de cât de abil e băiatul și cât de naivă fata.

| Doub a răspuns:

Daca la 14 ani ea face "minet cu mina" fata e o curva in devenire.

| TPU9999 a răspuns (pentru Doub):

Hmm interesanta parere sunt de acord cu tine...si cum poti sa o convingi sa nu faca?

| Doub a răspuns (pentru TPU9999):

De ce sa o convingi? Traim intr-o tara democratica si fiecare poate face ce vrea. Daca ea vrea sa-si calce demnitatea in picioare, ce putem face noi?

| TPU9999 a răspuns (pentru Doub):

Imi este prietena si nu vreau sa faca ceva ce mai apoi sa ii strice viata

| Doub a răspuns (pentru TPU9999):

E decizia ei. Daca ea vrea sa-si distruga viata?

| grab a răspuns:

Desigur ca exista toate sansele, ambii isi vor dorii asta din ce in ce mai mult de la o intalnire la alta...

Răspuns utilizator avertizat
| Skilline2012 a răspuns:

Minet/mina=?

| TPU9999 a răspuns (pentru Skilline2012):

Da adica asa sa ma exprim am in vedere ca nu include nici un fel de sex oral numa sa zicem "o freci" un pic

Răspuns utilizator avertizat