| dragosbv a întrebat:

Sunt inca virgin si cum as putea sa ma dezvirginez da fara contact sexual?

9 răspunsuri:
| Bogdan1o a răspuns:

Nu poti. ca sa te dezvirginezi e nevoie sa ai un contact sexualwinking

| nesuferit a răspuns:

Intreaba pe TPU daca e vreo fata care sa te dezvirgineze

| LolitaLempicka a răspuns:

Nu are farmec daca nu te dezvirginezi prin sex:-s e aiurea

| spaima1aricilor a răspuns:

Adica vrei sa-ti dispara semnul dupa care se prinde toata lumea ca esti virgin. nu? da-ti cu pasta de dinti pe penis, sigur se rezolva

| MelindaS a răspuns:

Nici o fata nu o sa isi de-a seama ca esti virgin de la contactul vizual prin comportament eventual o sa isi de-a seama ca esti virgin...deci stai calm

| spaima1aricilor a răspuns (pentru MelindaS):

Multumesc melinda.

| xDoricax a răspuns:

Freacate de covorlaughing

| catzalin a răspuns:

Offf doamnee

| Cristi_Sandor_1990 a răspuns:

Cu mana mah rolling on the floor) pana te ia somnu` si adormi cu ea in mana