| PleşaMihai21 a întrebat:

Salut! Care au fost primele voastre experiențe când v-ați început viața sexuală? Și cum a fost, ați dat-o in bară sau a fost Ok?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Emotionant!

| Cipry0898 a răspuns:

Salut! Experienta mea a fost una plăcută, ca și sfat dacă mi permiți, trebuie sa te relaxezi, sa uiți de tot și sa te bucuri doar de acele momente lângă persoana cu care urmează sa faci actul sexual. Bucura te de prezenta ei, admir o, începe tu ușor sa o săruți și sa te bucuri de corpul ei prin atingeri ușoare decente mergând ușor către zona dorita, nu o grăbi și nu o forța, cauta sa fi plăcut și dulce și atunci când o dezbraci arata I ca te bucuri de fiecare articol vestimentar al ei și nu te grăbi.