| FloriinDobrinn a întrebat:

Salut.
Cat de ok este ca la 16 ani atunci cand imi este facut oral sa termin in 15-20 minute?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te poti consideri foarte OK din acest punct de vedere, fiindca daca rezisti intr-adevar atat de mult pana cand ejaculezi, inseamna ca faci parte din grupul destul de mic de baieti/barbati care sunt capabili de o astfel de performanta. Multa sanatate!

| FloriinDobrinn explică (pentru corbulalbrosu):

Dar gen la sex in 5 min 10 termin.

| MihaiNicu23 a răspuns:

E destul de ok la varsta ta, de obicei adolescentii termina mult mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok că are cine să-ți facă.