| doubleb a întrebat:

Daca mi-a facut oral o fata si m-am terminat... apoi am stat 10 min si apoi iar oral dar 1-2 minute(fara sa termin) si apoi am bagat pl foarte putin fara prez in pzd... poate sa ramana insarcinata?nail biting

7 răspunsuri:
| Papusik a răspuns:

Da este posibil. Deoarece in urma ejacuarii spermatozoizii au mai ramas in interiorul penisului iar uh cand ai introdus penisul in ea daca a curs acel lichid preejacuator au curs si spermatozoizii care au ramas.
Deci da sunt sanse sa fie insarcinata.

| Marius2011 a răspuns:

Poi depinde...inainte sa iti vina sperma.curge un lichid seminal acela este plin de spermatozoizi doar ca sunt mai ametiti, de aceea se intampla rar de tot sa ramana gravida o fata de la lichidul seminal. oricum daca ai bagat "puterea" fara sa te termini este mic riscu sa ramana, si daca ai zis ca ai bagat foarte putin eu zic sa nu iti faci griji laughing) daca tot tie frica asteapta sa i vina menstruatia si daca i-a venit ai skapat bft

| NoUseForAName a răspuns:

Pai daca te-ai terminat a 2-a oara in timp ce intretineati actul, e posibil daca nu inseamna ca esti in sigurata.
Sper ca am fost de ajutor.

| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Ce nume ii dai?

| Alex3 a răspuns:

Esti un idiot!

| LVLevel a răspuns:

Poate sa ramana! oricum bafta

| Crivi a răspuns:

Disperata fata. dupa 10min iarhappy