| rapp2020 a întrebat:

Salut.ce ar vrea fetele sa auda la prima intalnire?big grinthinking

15 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Vrea sa se simta in largul ei, sa aiba ce vorbi cu omul de langa ea, sa viseze la urmatoarea intalnire,vrea sa vada cine esti sau cum esti cu adevarat...
vrea sinceritate, relaxare, buna dispozitie, o mica plimbare, nu-si doreste fite mistouri si impresii...

| RyugaHideki a răspuns:

Nu cred ca ar vrea sa auda ceva neaparat ci ar vrea sa se simta libere, deschise la discutie, sa fie ascultate si intelese de catre cel cu care este impreuna. Fetele vor sa fie ascultate dar sa iti si spui punctul tau de opinie pentru a le ajuta. Poarta-te natural, nu esti examenul de bac unde toti asteapta perfectiunea.

| BAIATUL a răspuns:

Nu ar vrea sa auda prea multe, ar vrea sa vada cum este baiatul respectiv si dupa terminarea primei intalniri sa se duca la ea in camera si sa se gandeasca la timpul petrecut impreuna si sa inceapa sa"viseze cu ochii deschisi" adica sa inceapa sa te placa.

| Onn3 a răspuns:

Mai bine fi tu insuti si lasa mistocareala.

Răspuns utilizator avertizat
| ChitzulescuCojocaru a răspuns:

Uhm...ceva de genu 'Fah!, vrei ****?'' *romeo fantastik face* laughing glumeam dar poti incercalaughing

| GeosBIOS a răspuns:

Acuma depinde ce fel de fete iti plac. Daca iti plac fetele mai stilate, cu bun gust, ceea ce implicit inseamna ca sunt si inteligente, atunci discutia ar trebui sa fie una amuzanta, despre intamplari din viata de zi cu zi. Ii spui si tu pe unde ai mai calatorit, cu ce oameni te-ai mai insotit si cauta sa prezinti lucrurile intr-un mod care sa arate ca ai ceva bun simt. In acest caz, la prima intalnire incearca sa eviti discutiile legate de sex sau sa faci complimente gratuite, fiindca te va considera un om ieftin si in cazul acesta nu ma refer la portofelul tau.

Daca in schimb iti plac blondele oxigenate, care o fac pea pudicele dar nu stiu cum sa-si mai scoata decolteul in evidenta si blugii sa le fie cat mai stramti pe posterior, atunci desigur ca trebuie sa dai de inteles ca esti un tip cu ceva conturi babane in banca. Adica sa o servesti pe fata cu bautura cea mai scumpa si sa arati ca vezi frate portofelul tau nu sufera niciodata de anemie, in ciuda dusmanilor tai. Cu o astfel de fata, odata ce i-ai dat de inteles ca-n curte la tine zace un ferrari si-un elicopter, in principiu poti sa discuti cu ea ce vrei tu, oricat ar fi de prost gust, ca ea tot va zambi.

| RAY a răspuns:

Vrea sa auda ca ai o situatie financiara buna,la toate speciile de pe lumea asta masculul impresioneaza femela prin ceva,fizic, material, unele pasarii danseaza, tot felul de lucrurii, in principal important e ca tu sa stii ce isi doresti o relatie serioasa da i spuei fetei bine nu chiar din prima, bine vezi si tu daca e serioasa, asa intarnirii cu tot felul de cum sa le spun, nu are rost, dar daca vrei sa ai prietenii e ok, fi glumet, intreab-o despre ea, fa-i complimente dar nu multe nu-i frumos, nu-i rade in fata, vb frumos, fi civilizat cu ea

| ThePoet a răspuns:

Complimente, similitudini, glume, lucruri relevante.

| Tedydragutza13 a răspuns:

Eu as vrea sa aud TE IUBESC ---ESTI FRUMOASA chestii din astea complimente

| drhotzu a răspuns (pentru Tedydragutza13):

Te iubesc la prima intalnire? damn dar repede te misti? la la aniversarea "de o luna" ce o cerere in casatorie? ca doar sunteti de atat timp impreuna happy

| drhotzu a răspuns (pentru Tedydragutza13):

Noroc! pai ideea este ca in primul rand trebuie sa stii ca nu vor sa asculte ceva! in primul rand nu trebuie sa acaparezi discutia si sa vorbesti numai tu! in general la prima intalnire, ca sa mai existe si a 2-a trebuie sa fie o intalnire relaxata, amuzanta si cu discutii interesante. si pune-i cat mai multe intrebari! stii tuturor ne place sa vorbim despre noiwinking de asta a fost inventat limbajul laughing) ca sa vorbim despre noi!
SPOR!

| RAY a răspuns (pentru Tedydragutza13):

Ai crede?

| DamianThorne a răspuns:

"am bani"

| girls009 a răspuns:

Tot dsp tine