| BigLike a întrebat:

Salut, ce as putea sa fac? Daca incerc sa vorbesc cu o fata Prin mesaje ma simt destul de sigur pe mine insa cand ar trebui sa vorbesc cu o fata draguta fata in fata pur si simplu ma pierd cu firea, mi-e frica sau nu stiu cum sa explic pur si simplu simt ca nu pot sao fac ce as putea sa fac? ????

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ar trebui sa incerci sa vorbesti cu ea mai mult fara sa te gandesti ca te vei intimida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci fatã in fatã Devine un obicei dupa ce te obisnuiesti, refuzurile sunt inevitabile toti trecem o datã si o datã.

Mãcar asa fata apreciazã ca ai avut tupeu, nu doar niste simple mesaje.

Răspuns utilizator avertizat