| anonim_4396 a întrebat:

Ce ati alege intre a face sex cu iubita sau a iesi cu baietii la un gratar? Daca ar trebui sa alegeti doar una din cele 2, si de ce. Ofer funda celui mai sincer raspuns.

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Cum nu am iubita, as alege un gratar dar cu salata

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Partenera nu am, baietii s-au distribuit prin alte tari europene. Prefer sa ma urc in masina sa ies cu una la ocazie si facem multe prostii noaptea

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Aleg sa fac sex pana rup patul si urmatoare zi chem tovarasi la gratar. foarte simplu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebari idioate ai

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Deci fix dintre cele doua? Fara alte abureli?

Presupun ca a doua... asa mai slabeste omul. Gratarul nu face decat sa ingreuneze lucrurile laughing

| LoveSleep a răspuns:

As alege sa fac un gratar cu iubita si sa ne f em apoi.

| Sofer a răspuns:

Sex cu iubita și după mergem sa facem grătar cu tovarăși.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce ai alege între a te pune în pat la alegerea iubitei sau la a răspunde chemării prietenilor?
În viață trebuie să știi bine prioritățile: 1. Dumnezeu, 2. Familia, 3. Prietenii, 4. Șefii de la muncă, 5. Colegii de la muncă, 6. Restul cunoscuților.
Pagubă că mulți nici de la 3 nu pornesc...

Răspuns utilizator avertizat
| AlbertNBN a răspuns:

Pizda pe locu unu