| redgirl00 a întrebat:

Daca ati fi intr-o situatie in care ar trebui sa alegeti intre bani si iubire ca ati alege? >: dau FUNDA la un raspuns sincer big grin

Răspuns Câştigător
| Catzelush a răspuns:

Iubirea...pentru ca,fara ea,viata este sumbra si intunecata,si poti supravietui cu iubire si putini bani, daca esti bogat, devii ipocrit si materialist, deci, iubirea invinge.happy

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu aleg singuratatea iar de acolo raman si cu banii pentru ca nu mai cred in iubirea voastra care o mai tineti in pragul actual. Acum sunt vremuri grele adio familie si relatie stabila. M-am saturat sa ma tot implic in minciuna asta numita dragoste.

| MarianWLF a răspuns:

Bani pentru ca iubirea nu tine de foame si nu iti plateste facurile.

| Esperança a răspuns:

Eu am ales dragostea şi nu regret.
Banii se fac împreună.
Muncim pentru bani, nu trăim pentru ei.

| Musique a răspuns:

Bani.

| Diia94 a răspuns:

Dar stii cum se spune Banii nu aduc fericirea dar o intretin! Iubirea e tot ce conteaza pana la urma, dar trebuie sa ai si cu ce trai.

| Catzelush a răspuns:

Sincer...Iubirea