| anonim_4396 a întrebat:

Povestea mea e asta:
Ieri am vorbit cu prietenul meu la telefon. mi-a spus ca poate o sa vina peste o ora jumate la mine in oras [el nefiind de aici] daca sunt libera. Am spus ca da sunt. Dupa ce am terminat de vorbit am mers acasa si am asteptat o ora jumate si am iesit in parc. acolo era vorba sa ne intalnim. cand ajung nimeni. gol. pustiu. am ajuns acasa dupa vreo ora de asteptare. si am incercat sa-l sun dar avea telefonul inchis. Bun. urmatoarea zi [adica astazi] am intrat pe mess si am vorbit cu un coleg care mi-a spus ca a fost si ca a venit la mine dar de fapt statea cu altii si ALTELE la vorba. Iar peste o ora a plecat spunand ca nu mai are chef sa stea. Dupa ce am vb cu colegul meu si mi-a spus toate astea l`am sunat si mi-a zis ca i-am tras teapa. ca el de fapt mi-a zis ca acum se porneste. ca sa-l astept in parc ca in 20 min e la mine. si ca de ce nu am aparaut si chestii. a zis apoi ca vine azi iarasi la mine pe la 3 sa "discutam anumite chestii". am zis bine si am inchis inainte sa mai zica si el ceva. dar nu ma mai sunat inapoi.

Acum cand vine la mine ce sa fac? ce sa mai povestim acum cand eu am niste nervi pe el de ma ia dracii.

Ar trebui sa ma despart de el? ca pentru mine nu ar fi nimic. nu m`ar durea niciunde stiind ca a fost asa indiferent cu mine ieri.

Pt el ar fi o lovitura pentru ca tine fft mult la mine insa nu mai pot avea incredere in el dupa ce mi-a facut asta.

Ce ar trebui sa fac? sa ma despart de el sau sa ii mai dau o sansa?
Funda.

PS - scuze daca am mai facut greseli de scriere dar ma grabesc

Răspuns Câştigător
| MihaelaMika a răspuns:

Pai in primul rand nu ai avut greseli de scriiere dupa minelaughing sau nu am vazut euhappy dar revenind la subiect nu stiu ce sa zic eu una nu mi-as mai pierde timpu cu el! Doar nu e ultimul baiat de pe pamant!rolling on the floor Decci in concluzie faci ce simti tu ca trebuie! Bafta si pusii happy!

9 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

DAca nu te'ar durea "niciunde" daca v'ati desparti...de ce mai stai cu el?

| BRG a răspuns:

Sărut mîna se vede că ține la tine, îl doare în fund de tine, ieri stătea de vorbă cu altele în loc să vină la tine, azi avea telefonul închis ca să nu poți lua legătura cu el, e un mare mîrlan, eu zic să te desparți de acest"om" nu te merită, e un mincinos și un nemernic.

| Clarity a răspuns:

Poi intalnitiva si intreaba-l dc nu te-a cautat daca a vazut ca nu ai ajuns, si s-a oprit cu altii la povesti., trebuie sa vb cu el, nu sa te desparti... vorbesti si o sa vezi unde se ajunge. Sunal tu sa va intalniti daca nu suna el, si atunci vorbiti despre tot tongue

| Ingerash a răspuns:

Tu nu iti dai seama? vrea sa se desparta de tine.de aia vrea sa va intalniti!

| Whatthehell66 a răspuns:

@visecolorate din plictisealalaughing

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu el despre asta si sa lamuriti lucrurile si asa o sa fii sigura daca e o greseala sau nu sa-i dai papucii.happy

| CezarAjutorul a răspuns:

Eu as zice sa te desparti de el ca mai sunt si altii. Poate iti iei unul mai respectuos fata de tine si care sa nu te faca sa suferi.Nu ar trebui sa mai astepti despartete de el.Ai viata inainte.

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Da-i o sansa.Fiecare merita o a doua sansa si va fi mai bine! Bafta:*

| rose_1151 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti gasesti pe altcineva, daca ar fi tinut la tine cu adevarat ar fi venit la intalnire...mai ales ca el a spus sa va intalniti, mai bine deschide ochii si hotaraste'te ce vei face! parerea mea : gaseste'ti altul tongue