| luzy_5632 a întrebat:

Ce inseamna cind te uitl la ora fixa?

Răspuns Câştigător
| guardian_angel:X:X a răspuns:

Fiecare ora fixa are o semnificatie anume dupa cum urmeaza
1:00-Nu te va uita niciodata

2:00-Te adora

3:00-u esti totul pentru el

4:00-Un brunet te iubeste

5:00-Iubesti ochii verzi

6:00-Iubesti ochii negrii

7:00-Un blond te va iubi

8:00-Iubesti ochii caprui

9:00-Nu te poate uita

10:00-Va veti plimba

11:00-Vrea sa te sarute

12:00-Te va saruta

13:00-Ii place de tine pentru ceea ce esti

14:00-O sa faci dragoste

15:00-Ii este dor de tine

16:00-Vei primii un sarut

17:00-Te iubeste dar nu-ti spune

18:00-Te inseala dar tot pe tine te iubeste

19:00-Te doreste un blond

20:00-Te doreste un brunet

21:00-Ii place de tine

22:00-Se gandeste la tine

23:00-Te gandesti la el

00:00-O sa fiti impreuna
eu asa stiu big grinbig grin

13 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Ca o sa primesti muuuulti banilaughing

Glumesc, sunt pure coincidentehee hee

| Anecherry a răspuns:

Ca... te iubeste cinevatongue.

| lextim a răspuns:

De la un timp ma uit foarte des la fix. ar trebui sa ma simt flatata?laughing

| IooMar a răspuns:

Nu prea cred in superstitii, dar stiu ca atunci cand te uiti la ora fixa trebuie sa iti pui o dorintawinking

| SnicK a răspuns:

Ca a mai trecut o ora din viata.

| Anna_6465 a răspuns:

Pai se spune ca cineva te iubeste.De exemplu:daca te uiti la ora 13:00 faci calculul si se potriveste cu litera "m" atunci inseamna ca te iubeste cineva cu "m". Asa se mai spune si cand te uiti la numarul de la masina daca vezi 3 litere la fel inseamna ca te iubeste o persoana cu litera aia sau mai era un caz.Invarti co dita de la mar si spui alfabetul o data ce invati si la ce litera se rupe inseamna ca te iubeste un baiat cu acea litera.Se spun ca-s superstitii, dar de multe ori mi-au picat niste litere care se potriveau.Acum nu stiu ce sa cred. Pup! Pa Pa!

| ionela_5345 a răspuns:

Ca e fix!happy

| butterfly:X a răspuns:

Se spune ca te iubeste, dar nu stiu cat o fi de adevarat!laughing

| Miu_6243 a răspuns:

Te iubeste laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Nu inseamna nimic, sunt doar niste supozitii. Ar fi mai bine sa fim mai realisti si sa nu mai credem in diverse superstitii idioate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca te-ai uitat la ceas exact in momentul ala iar daca n-ai ceas, telefon sau altceva care sa-ti arate, inseamna ca rage un magarus.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostii asa se zice si cand sughiti ca cineva te pomeneste doar chestii de plictiseala ora fixa daca o vezi e pentru ca asa sa nimerit sa fie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca aflii cat e ceasul.
Lol(logic)
straight face