| KindKid17 a întrebat:

Ce inseamna cand o fata se uita la tine ( Chiar daca nu faci nimic ),te saluta ( Alte fete care ma stiu, nu o fac ), si te baga in seama mai mult decat pe alti baieti?

DAU FUNDA PENTRU CEL MAI BUN RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| girl16 a răspuns:

Este posibil ca aceasta fata sa te placa. Daca detaliile care le-ai precizat sunt corecte atunci nu ma insel, te place dar e fata desteapta si stie ca nu ea trebuie sa facas primul pas ci baiatulhappy Daca si tu o placi, transmite-i si tu semnale. Vorbeste si tu cu ea mai mult decat cu celelalte fete din grup si fi atent cu eahappy Dar inainte de asta gandeste-te bine daca o vrei.

2 răspunsuri:
| Ioana857 a răspuns:

Daca si tu o placi totul merge bine! Incearca sa jucati unele jocuri gen adevar sau provocare.Sau daca nu incearca sa gasesti semne si indicii mai multe despre ea.Iti sp sigur ca ea te place!

| Ally2501 a răspuns:

Te place. Asta e primul semn. O sa mai fie crede-ma. Daca iti place si tie. Vorbeste cu ea happy