| anonim_4396 a întrebat:

SAlut ce intrebare vi se pare cea mai jenanta de pe TPU?

10 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Nu mi se par stupide! fiecare pune o intrebare dupa cum gandeste! trebuie sa-i intelegem pe toti! nu trebuie sa ne suparam ca cineva intreaba ceva care noua ni se pare banal! pe site nu sunt numai persoane de peste 18 ani! sunt si copii de 12 ani, poate si mai mici care sunt curiosi, confruntandu-se cu diverse''probleme'' specifice varstei! Ca adulti responsabili trebuie sa-i intelegem fiind ingaduitori! fara jigniri si altele! Inainte de a critica trebuie sa ne punem in pielea fiecaruia!

| Ramonaaaa a răspuns:

Nu mi se par jenante.In general, fiecare intreaba ceea ce'l framanta.Nu trebuie sa ii criticam.La un moment dat am avut aproape aceleasi probleme ca si eihappy

| adi4ever a răspuns:

Sincer intrebarea ta si la categoria nepotrivita unde ai pus-o

| Atotstiutorul a răspuns:

Cand o fata a zis ca s-a masturbat cu lingura si nu mai stie care este, ca ii era scarba sa nu manace cu ea!

| dede16 a răspuns:

Aia cu baiatul nu am vizualizat-o laughing. Oric eintrebare stupida, care intra in categoria nepotrivita.

| Lilik a răspuns:

Oricat de jenante or fi fost cele de pana acum presimt ca ni se pregateste ceva maret...cineva undeva sta si coace in minte chiar acum o intrebare de toata jena. just wait and u'll see.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hahaahaha

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tipa aceea care sa masturbat cu periuta de dinti si ne intreba daca e gravida, parca thinking

| camelia1812 a răspuns:

Era un baiat de 12 ani care intreba:
Fetelor, Ce aveti toate? cand vine vorba sau cererea ca cineva ca dexemplu eu va intreaba ceva ca daca vreti sa faceti sex de ce mereu refuzati aceasta intrebare si va infuriati sau o palma peste fata?

laughingpenibil, nu?

| claudiu1999 a răspuns:

Da. cred cai aia cu baiatul de 12 ani care zice ca are penisul de 12 cm