| keNzoR151 a întrebat:

Salut, ce parere aveti despre afrodisiacele ce se pun in bauturi si fac orice femeie sau barbat sa doreasca sex, ati folosit?, ati auzit despre asa ceva?, care sunt cele mai eficiente daca ati folosit?

8 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

N-ai noroc la femei?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu le folosesti pentru ca o doza gresita poate fi catastrofala.

| varcolaccc a răspuns (pentru anonim_4396):

De unde si tu ca e catastrofala laughing). Daca ai pofta de o fata si vrei sa o ai pentru o noapte ii pui in băutură si gata. Logic ca nu ii pui jumate de sticla laughing 2-3 picatuti

| anonim_4396 a răspuns (pentru varcolaccc):

Varcolaccc,nu ai ani de viata cata scoala si experienta am eu. abtine-te de la comentarii neadecvate.Nici nu stii ce se poate intampla.Mult noroc.

| varcolaccc a răspuns (pentru anonim_4396):

Chestia asta ma doare, expresia asta cu : Nu ai ani de viata cata școala sau experiența am eu. De unde sti tu ca nu am experiența in anumite lucruri. Sunt oameni care trec prin viata ca gasca prin apa. Nu e obligatoriu sa iti iei un pumn in gura ca sa vezi ce inseamna bătaia. Pe scurt nu e obligatoriu sa traiesti ceva ca sa ai experiența in acel lucru.

| fotbalistata a răspuns (pentru varcolaccc):

Nici nu mie se pare corect sa profiti de o fata doar ca sa iti satisfaci tu pofta "de barbat" si doar pentru ca fata e prea naiva si pune botul la orice.si da, daca folosesti risti sa ajungi prin spitale cu fata, mai ales dupa ce mai consuma si o cantitate de alcool.fiecare corp reactioneaza diferit.eu sincer chestia asta nu o ot numi decat VIOL!

| piticelm a răspuns:

Cianura laughing

| keNzoR151 explică:

Exista afrodisiace speciale ce se pun in bauturi alcoolice, si au prospect whistling, nu e vorba numai de baieti am auzit ca si fetele le folosesc.