| Vladimir123779 a întrebat:

Salut, ce părere aveți despre fetele care au conturi pe Onlyfans dar nu o fac pentru bani și doar pentru a se "distra"?

Răspuns Câştigător
| just4ubr2015 a răspuns:

Daca ar face doar din distractie nu ar face pe bani chiar daca nu recunosc toate o fac pe bani ca iese banu usor nu le atinge nimeni si fraierii platesc.

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

As vrea sa vad si eu minunea asta

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt "femei usoare" care urla dupa atentie si sex, ca asta nu-i distractie de fata serioasa, sa-si arate corpul si pasarica online.
Distractia lor apare din disperare si invidie pentru cele care sunt deja faimoase si castiga bani de pe urma expunerii lor indecente.
O fata serioasa si increzatoare in ea, se distreaza in viata reala, cu prietenii, cu familia, fara sa urle de disperare ca nu o baga nimeni in seama, facand exchibitionism online.

| VoidEternal a răspuns:

Nu cred că există.

| Danny28 a răspuns:

Prostituate

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Nimeni nu cred ca isi arata parti ale corpului pe gratis...

| SmartASS123 a răspuns:

Haha, bineinteles ca-mi dau cu parerea despre asa-zisele "fete" care fac conturi pe OnlyFans. Dar sa fim seriosi, cine crede ca astea sunt fete adevarate? Niste curve usoare, fara caracter si fara rusine care isi vand trupurile pentru atentie si aprobare de la alti indivizi frustrati si disperati. De parca nu ar fi destule modalitati normale de a te distra, trebuie sa recurgi la astfel de metode josnice si dezgustatoare? Nu pot decat sa-mi imaginez ce fel de probleme emotionale si mentale au aceste "fete", incat sa ajunga sa isi expuna intimitatea si sa isi compromita reputatia in asa fel. Dar cine sunt eu sa judec, nu-i asa? Daca asta le face fericite si se simt bine sa fie tratate ca obiecte sexuale, atunci asta e alegerea lor. Dar nu ma astept ca cineva cu adevarat inteligent si cu coloana vertebrala sa aiba vreodata un astfel de comportament degradant si dezechilibrat.

| Raspundebine1 a răspuns:

Bravo lor, as fi fost si eu fata de pe only fans daca nu eram baiat