| elenavrs2791 a întrebat:

Ce părere aveți despre onlyfans, se fac bani mulți dacă postezi zilnic?

17 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde numai de tine, cat de mult esti dispusa sa stai cu pasarica goala, in fata camerei video si ce faci cu ea.
Bineinteles ca nu poti face bani de la inceput, fiindca trebuie sa aduni membrii platitori si asta dureaza cateva luni.

| elenavrs2791 explică (pentru Violleta2022):

Știi din experiență sau?

| Violleta2022 a răspuns (pentru elenavrs2791):

Eu nu am onlyfans, si nu m-as prostitua virtual, pentru nimic in lume. Consider ca ai de ales in viata si daca alegi aceasta "industrie" nu ai scapare, fiindca iti botesti fata si cariera, pe veci, ajungad dupa 40 sa nu mai atragi pe nimeni online, dar nici in viata reala, ca esti deja compromisa, odata ce o lume intreaga te-a vazut goala.

Vezi ca-i plin internetul, reelurile de peFB si Instagram, unde isi fac reclama aceste pitipoance, ele spunand clar cat de mult castiga dupa ce isi fac clientela multa, dar pentru asta trebuie sa fii inventiva la fiecare postare si sa te joci cu pasarica online samd.

| elenavrs2791 explică (pentru Violleta2022):

Sa știi ca only nu e doar despre "prostituție" poți posta și altceva, plus ca mi se pare ceva wow sa câștigi din poze :-d

| Violleta2022 a răspuns (pentru elenavrs2791):

Tot fetele de succes de pe onlyfans au spus ca din poze nu se castiga, ca asa au inceput si ele, dar pana nu s-au dezbracat si nu si-au aparat pasarica, nu au castigat bani.

| VoidEternal a răspuns (pentru elenavrs2791):

Tocmai asta e. Nu se castiga doar din poze. Poate sa fii incredibil de frumoasa, dar si asa e greu sa fii recomandata printre milionae de fete la fel de frumoase sau mai frumoase decat tine.

Poze cu fete dezbracate sunt mai multe decat poate vizualiza cineva vreodata. Cei care platesc, o fac tocmai pentru ca au o interactiune cu cineva. Sunt multi care sunt pur si simplu singuri.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Dacă știi să te promovezi se fac bani

| dullcat a răspuns:

Nu, nu se fac bani multi.Nu e nicio diferenta intre cei din industria aceasta care spun asa tocmai fiindca ei cauta sa atraga cat mai multe persoane vs. cei cu bitcoin sau altele care, la fel, se lauda cu un castig enorm, instant.Trebuie sa arati intr-un fel, sa iti faci promovare, sa iti faci clientela, altfel nu obtii mai mult decat la un job pe care il poti trece in cv fara nicio rusine.

| VoidEternal a răspuns:

Unele fete fac, altele nu. Probabil ca trebuie sa pici pe o nisa, sunt milioane de fete care doar posteaza poze cu ele dezbracate. Trebuie sa fii foarte vorbareata si chiar sa ii bagi in seama pe cei care platesc pentru atentia ta.

| Miruna333 a răspuns:

Nu e neaparat de postat zilnic, cat e vorba de publicitate/promovare.

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

Ce părere pot sa am? O rușine!

| elenavrs2791 explică (pentru OSLOMELBOURNE):

Se pare ca ești îngust la minte rolling on the floor

| andreeaeml1200 a răspuns:

Majoritatea fomistelor și incapabilelor fac bani din asta. De s-ar întâmpla vreo nenorocire să pice netul pe întreg globul (doamne fereste de așa ceva, nu că le-aș dori răul) revin acolo de unde au plecat. Oricum unele dintre ele nici nu recunosc de viața nasoală și în ce săracie au fost crescute în trecut (nu mă refer la toate care fac onlyfans). Se înjosesc extrem de mult prin chestia asta, se gândesc doar la prezent, nu și la viitor. Cand vor avea peste 40-50 de ani crezi că vor mai avea succes din asta? Cu siguranță nu. De unde vor mai avea bani? Doar nu crezi că dacă se lasă de videochat, le vor mai angaja cineva. Greu îți găsești un loc de muncă daca ai o astfel de reputație laughing

| SimonaBubu a răspuns:

Faci,dar munca nu îți place draga?

| Tekken33 a răspuns:

Dacă arati bine si te promovezi la fel desigur. Pe tiktok parca te ppti promova ce mai bine.

| Tekken33 a răspuns:

Nici o părere, fiecare face ce vrea cu viata lui și își asuma fiecare acțiune.