| DenqOO a întrebat:

Ce parere aveti despre onlyfans?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Foarte buna idee, de multi ani ne rugam de fete sa trimita poze cu ele, e acum macar putem pentru 8 euro, sa fim seriosi ca ne place, dar na pe net suntem ingerasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu folosesc și nu am de gând.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Despre platformă nu am o părere anume deoarece nu o folosesc, în schimb îmi voi da o părere despre persoanele care s-au înscris și au cont acolo. Majoritatea, în general fete, așa-zisele "influencerițe", au găsit în Onlyfans o altă metodă de a-și stoarce fanii, majoritatea adolescenți cu vârste cuprinse între 16-25 de ani, de bani, postând poze nud cu ele pe care aceștia sunt dispuși să plătească oricât pentru a le vede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Masinarie de stors banii prostilor.

| Paul754880338 a răspuns:

Ca in orice piata libera, balanta dintre cerere si oferta stabileste pretul. Daca internetul abunda de poze nud gratuite si totusi exista chiar si in aceste conditii baietei care vor sa plateasca, asta arata cum sta balanta in acest caz. Intr-un taler sus stau oportunistele care isi aclama inteligenta pentru profitul obtinut, in celalalt taler baietei salivand si alimentand prin fiecare plata ideea ca universul se invarte in jurul zonei pubiene a femeii. Daca as personifica "masculinitatea" si "feminitatea" as spune ca sunt buni actori de comedie... cel putin in prezent.

| aAlexB a răspuns:

O prostie.

| ThePitPew a răspuns:

Se fac bani frumosi daca stii cum, acum depinde de caracterul fiecarui om si cat de dispus este sa mearga pentru bani.