| Allys19 a întrebat:

Ce părere aveți despre fetele care fac videochat sau onlyfans? Dar despre cele care au sugardaddy?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ce parere am eu personal? Personal nu as vrea sa am o iubita care face videochat sau sugarbaby sau only fan,consider ca sunt infidele acele fete,cat despre ce fac ele nu ma interesează dar apreciez o femeie care iti face bani cu propia minte, dar na fiecare se descurcă cum poate in viata ce sa spun, e treaba lor fiecare are dreptul sa creada ce vrea, nu înseamnă ca detin adv absolut, e cv subiectiv

| Drimmero a răspuns:

Bleah

| Celcestietot a răspuns:

A) Videochat = amagire in direct
B) sugar baby = naiva sau vicleana, cwrva s-a.m.d.

A+B= o parere foarte proasta.

https://imgur.com/a/WtwiVvI

https://youtu.be/Fb-LTWIvjBg?t=24

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai ce părere am eu... e că ce fac acum, banii care le vin acum pentru că sunt frumoase și tinere binenteles, le afectează pe viitor, nu pot sa spun ce părere am despre ele ca persoane, pentru că nu știu nici una care sa fii făcut așa ceva.
E o metoda ușoară de a face bani, dar care are și repercursiuni, nu cred că mulți ar vrea sa fie iubitul/soțul tău dacă știu că tu ți-ai arătat corpul la o grămadă de l@bagii, zic și eu. Cu ascunsul cam greu, pentru că e o vorbă "internetul nu te uita niciodată".

Eu nu dau vina pe ele că fac așa ceva, nu am de ce sa le numesc cwrve sau alte rahaturi. Pentru că oricum vinovați sunt aia care dau banii pentru a vedea și ei o bucã goala.
La fel și despre sugardaddy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am o parere despre ele bazata doar pe chestia asta.
Nu mi se pare ceva de rău, oricum.

| just4ubr2015 a răspuns:

Decat onlyfans sau videochat mai bine sugardaddy te vezi cu un mos pentru bani fara sa stie nimeni.

| elenavrs2791 a răspuns (pentru just4ubr2015):

Mai bine only, pui niște poze și intra banii…

| jjess a răspuns:

Cred ca parerile sunt impartite si de cele mai multe ori nu vrem sa acceptam lucruri care nu se alinieaza cu valorile si principiile noastre.

In principiu, fiecare e liber sa faca ce vrea, cum vrea cand vrea, atata timp cat nu isi fac rau nici lor nici celor din jur. Fie ca alegi sa faci videochat, fie ca vinzi content, fie ca esti o sugar baby si esti atrasa de barbatii mai in varsta cu bani si putere, nu inseamna ca ai un loc mai mic in societate. Poate profita de moment, poate vor sa iasa din rutina, cine stie. In cele din urma cred ca este vorba si de o altfel de motivatie decat cea baneasca. Daca am putea gasi undeva fetele din toate cele 3 categorii mentionate si sa le intrebam DE CE faceti asta, cred ca am fi uimiti de motivele lor. una dintre prietenele este o sugar baby si mi-a spus clar ca ii plac barbatii mai in varsta decat ea. Faptul ca mai au si bani si putere pe deasupra, e added value. Chiar a fost o publicatie cu o bucatica din marturia ei aici. https://evz.ro/......ating.html