| Alexandru999167 a întrebat:

Ce poze i-as putea trimite iubitei mele? Sunt baiat. Voi fetelor ce v-ar placea sa primiti de la un baiat? Spun asta pentru ca mi-a trimis cate ceva poze cu ea aproape dezbracata si ma simt un idiot sa nu ii trimit si eu... va rog fara raspunsuri stupide.

Răspuns Câştigător
| SG1995 a răspuns:

Păi și dacă le va arăta, poate dovedi că penisul tău, comon dude, îi trimiți doar cu obiectul, fără chip, deci și dacă arată poza nu poate dovedi că e a ta.

13 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Cea mai mare prostie a facut-o. La fel vei face si tu daca ii trimiti poze cu tine. Le veti folosi unul impotriva altuia, cand relatia voastra se va termina.
Copii imaturi!

| SG1995 a răspuns (pentru darrio2007):

Ete na, și eu am făcut asta fosta, și am șters pozele când s-a terminat relația.

| darrio2007 a răspuns (pentru SG1995):

Gandesti ca un copil. Jalnic!

| SG1995 a răspuns (pentru darrio2007):

Ești irelevant!

| darrio2007 a răspuns (pentru SG1995):

Pentru tine.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Daca ai incredere in ea, ii poti trimite si tu poze dezbracat.

| Adry05 a răspuns:

în boxeri or smth laughing

| Violleta2022 a răspuns:

In nici un caz poze cu el dezbracat, sau cu penisul lui!
Este cel mai dezgustator lucru pe care il poti primii de un baiat, care pretinde ca te iubeste.

| SG1995 a răspuns:

Cum a zis și clint nu trimite poze cu penisul, aduci a obsedat sexual, totuși dacă dorești să trimiți ceva semi-nud pozează doar în boxeri, și aranjează-l bine pe ăla micu în ei.

| Alexandru999167 explică (pentru SG1995):

Ea a zis ca ar vrea sa imi vada penis-ul laughing si nu imi e ca va arata pozele daca ne vom desparti. O cunosc si nu va face asta, plus ca am si eu cu ea.....nu ar avea rost sa ne facem rau

| SG1995 a răspuns (pentru Alexandru999167):

Păi și dacă le va arăta, poate dovedi că penisul tău, comon dude, îi trimiți doar cu obiectul, fără chip, deci și dacă arată poza nu poate dovedi că e a ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trimite poze cu tine dezbracat, in cazul in care relatia voastra se termina exista riscul ca ea sa distribuie pozele cu tine, din razbunare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In nici într-un caz nu se excită ea cu pozele tale(mai ales cu penisul tau), trebuie sa o exciți mental, nu vizual, nici măcar prin mesaje nu funcționează foarte bine asta ci vorbind cu ea.

| mdc98 a răspuns:

De ce ai cere unei femei poze cu ea dezbracata?