| AndreeaAndreeoff a întrebat:

Ce sanse sunt sa ramai insarcinata daca ai un contact sexual neprotejat dupa o zi de la terminarea menstruatiei?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa de sarcina!

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Sanse foarte mici.

| HazelEyes77 a răspuns:

Nu sunt sanse de sarcina.

| Jonas94 a răspuns:

Șanse sunt 0, dacă a ejaculat afară.
Sau ca să fie -1 puteți să încercați sexul pe menstruație, orice cavaler trebuie să-și păteze sabia de sânge din când în când.
În altă ordine de idei, ieri erai fiartă că iubitul tău nu-ți provoacă orgasm, azi te gândești dacă ești gravidă laughing

| dfsugiopdfiudygh a răspuns:

De un milion de ori aceeași întrebare, de un milion de ori același răspuns: NU vei rămâne gravidă!

| Ldy_Land_1996 a răspuns: