| mikutza a întrebat:

Salut, cit de mult credeti intr-o prietenie dintr-un baiat si o fata?

Răspuns Câştigător
| luckyman a răspuns:

La fel de mult cat se poate crede intr-o convenienta, ceea ce este in fapt si prietenia."Prietenia sfarseste adesea in dragoste, dar dragostea in prienie ...niciodata"-Charles Caleb Colton, chiar daca unii sustin contrariul! Prietenia este o simpla marfa : se vinde si se cumpara in functie de interese... O simpla si una din multele utopii ale sperantelor omenesti. Pacat!

20 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Foarte mult. Stiu asta deoarece am foarte multe prietene.

| Razvan a răspuns:

Cred.De fapt credeamsad
Acum nu mai cred in nimenisad

| Malvina24 a răspuns:

Credeam!~acum m-am convins ca nu poate fi adevarat! nu exista prietenie intre persoane de sex opus! se indragostesc unul de altul pana la urma!

| Dizzydizz a răspuns:

Depinde de caz
dar cred ca mai mult ar rezista o pr intre o ft si un baiat decat intre un baiat si altul sau o ft si alta
parerea meahappy

cat despre paul scuteste ne cu romana ta stralucita asta nu e site de a corecta greselile gramaticale

Asa ca las-o mai usor si veze-ti de ortografia tawinking

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Foarte foarte mult!happy
Insa, am mai vazut si cazuri in care se indragosteau unu de altu sad

| User a răspuns:

Da' tu cat de mult crezi intr-o prietenie dintre tine si limba romana?thinking

| viatadecacatt a răspuns:

Cred dar nu excesiv, ca cine stie cum ma trezesc ca ma lasa balta.

Răspuns utilizator avertizat
| RoxiiSiAtat a răspuns:

De ce nu?happy

| silver19 a răspuns:

Nu cred absolu deloc asa ceva! cea mai mare tampenie posibila, odata si odata tot apar sentimentele pentru ca va apropiati din ce in ce mai mult.

| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a răspuns:

Eu una cred ca exista si asa ceva, pot spune ca am un prieten cu care ma inteleg ft bine, fara sa existe nicio atractie intre noi...

| alina_4026 a răspuns:

Prietenie inte o fata si un baiat exista dar foarte rar, mai corect ar fi ca cineva dintre ei doi simte ceva si el( ea)crede ca daca va prieteni cu acea persoana asa o va cuceri.Chiar daca aceste sentimente nu au fost descoperite in momentul apropiat se vor descoperi.Eu prietenusc cu un baiat de mult timp, mereu cind aveam nevoie de ajutorul lui apelam, dar mai apoi am descoperit ca el are sentimente fata de mine si nu mai este ca inainte.

| PisicaAristocrata a răspuns:

Cred, fiindca am un prieten baiat la care tin foarte mult, e ca un frate pentru mine.

| vampirika a răspuns:

Prietenie[adica amici, nu o relatie nu?:S
Pai ca amici, eu cred in prietenia mea cu 'Fratele meu[bro]'asa il consider.Ne spunem orice avem incredere unul in altul ne dam sfaturi, el are prietena, eu prieten, deci nu se pune problema ca ne'am fi indragostit sau oh go on.Am stat cu el in banca aproximativ 5 ani.Nu ne suportam la inceput, el ma placea prin clasa a 3 si pana in a 6 multlaughing, dar dupa am devenit foarte buni prieteni, cu nicio fata nu am avut asa relatie de prietenie stransa, bazata pe incredere, respect etc.happy. Chiar azi mi-a trimis un mesaj:Mi'e dor de tinesad[ca suntm in vacanta si nu am mai vorbitlaughing. Abia astept sa il vad sa ne povestim lucruribig grin.Deci eu cred in prietenia noastra multtongue

| TheToxicNightmare a răspuns:

Nu prea mult, dintr-o prietenie cu el/ea poata sa duca la o indragostire si apoi sa...cred ca stii.

| hax0r a răspuns:

Iti recomand o prietenie cu un cadru didactic de limba romana

| mikutsa a răspuns:

Daca are ceva la baza cred!

| sergiu a răspuns:

Foarte mult happy

| anutzasweet a răspuns:

Eu una cred.sunt amica cu un baiat de aproximativ 4 ani.niciodata nu a fost vorba de iubire sau chestii de genu.suntem ca fratii.de multe ori cel mai bun prieten al unei fete e un baiat, si invers.

| maadutzza a răspuns:

Cred mai mult intre o prietenie dintre un baiat si o fata decat in prietenia dintre doua fete sau doi baieti