| mihaela899 a întrebat:

Cum credeti este prietenie intre baiat sau fata?

Răspuns Câştigător
| KateMiddleton a răspuns:

Prietenia intre fata si baiat e posibila,eu am mai multi prieteni baieti decat fete, sunt prieteni mai buni:nu barfesc, iti tin secretele, nu sunt invidiosi, si am mai multe teme comune cu baietii decat cu fetele.
Bafta!

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cam ciudata sincer sa fiu.

| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

Haideti sa ne gandim ca ar fi un baiat si o fata prieteni, eu cred ca :
-Prietenia dintre un baiat si o fata se poate numi uneori IMPOSIBILA, deoarece unul dintre ei tot se indragosteste de celalalt din cauza prieteniei acesteaia
-Intelegerea intre acestia 2 este atat de aprinsa incat ii face sa creada ca sunt impreuna.
-Fata va fi geloasa cand il va vedea pe prietenul ei vorbind alaturi de alte fete, la fel si in cazul fetei.
Dar exista si exceptii cand ei 2 nu se pot indragostii.

| mihaela899 explică (pentru NoBodyCareAboutMeOrYou):

Nu prea as spune ca ai dreptate
uneori se intimpla asa cazuri dar foarte des

| AlCoLiKdEnIsA a răspuns:

E normal asa ceva eu ma inteleg ff bine cu baietii

| sophieLY a răspuns:

Salut!
Eu zic ca te intelegi mai bine cu un baiat decat cu o fata pentru ca:
- nu te barfeste
- nu o sa fie niciodata invidios pe ce pantofi ti-ai luat
- nu o sa incerce sa iti fure prietenul
- daca esti mai baietoasa te poti intelege chiar super cu el
Si cine stie, se poate transforma in iubitul tau.

| Aurashyk a răspuns:

Da - acea prietenie e cea mai stransa si e o prietenie adevarata!

| ma3 a răspuns:

Foarte tare, atat timp cat baiatului nu i se urca hormonii in cap whistling

| mathe13 a răspuns:

Da,parca este o prietenie adevarata intre baiat si fata decat baiat ai baiat