| Ionică a întrebat:

Conteaza varsta intr-o relatie de cuplu? Multumesc!

5 răspunsuri:
| Stefania a răspuns:

Buna! Intr-o relatie de cuplu nu conteaza varsta!

| rebeca a răspuns:

Din proprie experienta iti spun ca NU conteaza. Cei care nu au avut parte de asa ceva nu pot intelege si nu ii condamn...asa eram si eu...si multi din cei care traiesc asa ceva renunta si nu pentru ca ar conta diferenta ci pentru simplul fapt ca se lasa influentati de gandirea altora care la urma urmei nu stiu despre ce vorbesc.

| stefangeles a răspuns:

Dragostea nu are varsta, se zice dar nu sunt de acord ca o fata sa se marite cu unu de varsta lu taica-su laughing

| xxxlovexxx a răspuns:

Nu niciodata si niciodata s anul te uiti ceti zic altii

| DiDi a răspuns:

Dragostea nu tine cont nici de varsta, nici de situatia financiara, nici de distanta. Daca cei doi se iubesc, ar face orice unul pentru celalalt, ar merge pana la capatul lumii doar pentru a-i fi bine celuilalt.happy