| Steam321 a întrebat:

Salut,cred ca am o problema pensiul meu nu mi se scoala atunci când mă uit la fetele de aici din România, mi se scoală numai la actrițele porno cu fundul mare și tâțele mari din America și alte tarii. Oare este vreo problema? Dacă da care este

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca exista o problema, si nu una oarecare ci una...foarte grava. Problema provine de la faptul ca pana in prezent nu te-ai prezentat la o consultatie psihologica sau poate la cea mai indicata in astfel de situatii, cea psihiatrica. big grin

| Steam321 explică (pentru corbulalbrosu):

Asta ar putea fi o problema psihica?

| Emilian65 a răspuns:

Da, este o problema mare. Nu esti atras de fetele din Romania, ci numai de fetele din filmele porno.

| Steam321 explică (pentru Emilian65):

În românia nu au cur și tâțele mari ca alea din filme laughing

| AtomReed a răspuns:

Buna. Ia-ți un poster cu Andra Măruță sau Claudia Catarig și spune-ne ce efect a avut!

| AtomReed a răspuns:

Este o mare problema. Înseamnă că nu îți iubești patria. Ce bine era când trăia Antonescu și toți eram mândrii că suntem români.