| Alasingur a întrebat:

De ce fetele de 13 ani au forme atat de mari? Am vazut niste fete la mine in scoala care au fundul mai mare decat al unei actrite porno...

Răspuns Câştigător
| brokxy a răspuns:

Am 20 si ele la 13 ani au sanii si fund mai mare decat mine.
**cries** crying(((( au sanii parca si-au bagat silicoane jur. Ca a unei femei de 30 de ani au sani am vazut la mine la scoala

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fetele intra la pubertate si se dezvolta mult mai repede decat baietii. Ele intra la 13-14 ani, fata de baieti acre intra dupa 15-16 ani.
Asadar, ele isi incheie cresterea sid ezvoltarea pana la 16 ani, pe cand voi, baietii, mai esl cei care crestei foarte incet, puteti creste pana la 20 de ani.
Cat priveste masura poponetului, tine de mostenirea genetica de la parinti, nefiind specifica doar fetelor, ci si baietilor.

| Alasingur explică (pentru Violleta2022):

Dude,sunt baiat.am 13 ani, si sunt in pubertate...

| Crackman a răspuns:

Este in alimentatie multe medicamente.
Exact ca la gaini, mananca carne injectata si creste fundul

| Crisloree a răspuns:

Din cauza alimentației laughing nu știu ce mănâncă copii ăștia, dar is persoane de 20 și care s mai slabe decât astialalti. Vin vremuri grele laughing