| Sevenup a întrebat:

Salut.Credeti ca daca esti impreuna cu prietenul tau cel mai bun, in caz de despartire mai puteti fi in continuare la fel de buni prieteni?

4 răspunsuri:
| AxxyAlexandra a răspuns:

Eu cred ca da. dar relatia asta de prietenie nu va mai fi ca la inceput.va fi putin mai diferita.pentru ca intr-o relatie ajungi sa cunosti pe cineva foarte bine si sa continui sa fii prieten cu acea persoana va fi putin mai dificil. dar daca ambii isi doresc sa ramana prieteni de ce nu?
Cunosc multe peroane care au ramas foarte buni prieteni dupa terminarea unei relatii.si daca erau si inainte foarte buni prieteni cum spui tu. e foarte posibilhappy
Xoxo:*

| foreverANDaDAY a răspuns:

Poti ramana prieten cu el dar categoric nu va ma fi la fel. Va exista o raceala intre voi si increderea va mai disparea nu o sa mai vorbiti ca inainte pentru ca intodeauna vor exista amitirile si regretele si nu veti uita niciodata iubirea care a trecut...

| monikka a răspuns:

Da dar nu o sa mai fie ca la inceput...nu o sa mai existe acea legatura speciala...nu o sa mai comunicati cum o faceati inainte si o sa te indepartezi incet incet de el si el de tine

| bogdanell a răspuns:

Monika a spus fb ceea ce a spus. cateodata daca la despartire va certati mai tare. poate nici nu o sa vreti sa va mai vedeti. depinde de amandoi. funitza