| yoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyoyo a întrebat:

Salut.credeti ca e bine sa ma ma masturbez in fiecare zi? sunt baiat 16 ani.astept raspunsuri serioase.

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E normal dar nu recomandat

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da e bine ajuta la imbunatatirea memoriei si performantelor cognitive

| grab a răspuns:

Nu e bine, nu e nici sanatos. elimini din organism prea des substante pretioase.
ia-o mai incet, macar 1 la 3 zile. succes!

| Hakuouki a răspuns:

Mai des daca poti.

| TanteMarianne a răspuns:

Eu zic ca esti nebun!

| Vanqu1sh a răspuns:

Dai in cap pana se face ca vânătă, o gagica nu iti faci si tu sa dai in ea.

| mgtow a răspuns (pentru Vanqu1sh):

Pana nu are portofelu plin de € sau un amarat de bmw din 1998 nu se uita niciuna la el

| Skilline2012 a răspuns:

Dar de prietena n-ai auzit?

| emmaemilia a răspuns:

E normal si e si sanatos

| YesViRginia a răspuns:

Ce fel de barbat esti tu?! Ce vrea Dumnezeu de la tine? Esti femeie ori curcan?! Dumnezeu zice:Voi sfarsii lumea cand femeile vor devenii barbati si barbatii vor devenii femei.Tu trebuie sa fi duritatea si puterea absoluta. Abstinenta, sport, muschi, smecherie. Tupeu si bataie.Hormoni stransi? Sex cu femei adevarate si batai in baruri.Glume de **** care enerveaza pe toata lumea? Da! Esti barbat.Ce masturbare? Dai foc la laptop, iesi afara si devino barbat! iti pot prezenta un fost raspuns ca sa te lamuresti.

Evita filmele murdare 40 de zile, mananca uscat, antreneaza-ti trupul prin sport si nu te mai gandi deloc la femei niciodata in astea 40 de zile. Apoi cand o sa-ti cada o femeie pe mana ai sa o mananci la micul dejun.2 ore si ai sa ejaculezi ca un cal si nu o sa te opresti. citit din, secretele batranilor din Nord postat la 29 Decembrie 2014 11:36

| MickeyMouseLove a răspuns:

Te faci dependent