| Flav2o23 a întrebat:

Salut! Credeți că pot avea o relație cu o fata daca îmi plac și băieții? Până acum am avut 2-3 relații cu tipe care o ținut în jur de 6 luni fiecare. Mă atrăgeau tipele dar în același timp eram cu gândul la băieți. Daca a avut cineva experiențe asemănătoare îl rog sa îmi scrie. Numai bine tuturor.

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Teoretic se poate, dar dacă vrei o relație care să dureze și să fie ok, fata ar trebui să știe și să accepte latura ta homo.

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Poti fi atras de ambele sexe, adica bi.Insa, daca esti intr-o relatie cu cineva si te gandesti la altcineva, nu e ok.Din respect pentru tine si pentru acea persoana, rupe relatia.

| VelicanEmilia a răspuns:

Esti bisexual. Si da, poti avea relatie si cu o fata daca ea este open-mind si iti accepta si latura asta a ta pentru persoanele de acelasi sex. doar ca nu o sa fie o relatie traditionala, probabil si ea o sa aiba multe fetish-uri pe care si tu la randul tau va trebui sa le accepti. Genul asta de fete le poti gasi prin cluburile de swingeri.

| tedi23ptv a răspuns:

Bulangiu esti ma