| olapli a întrebat:

Cu 2 luni in urma un baiat si-a exprimat simpatia fata de mine, spunea ca vrea o relatie serioasa, insa eu nu am acceptat pentru ca nu il credeam baiat serios.Mai apoi nu stiu ce s-a intimplat cu mine si deja eu voiam cu el o relatie,stateam des in doi,imi scria des,ne vedeam des, insa uneori vroia si relatii intime, eu i-am spus ca doar atunci cand vom fi impreuna.Nu se grabea sa imi propuna sa fiu prietena lui si nici nu ma lasa sa fiu a altcuiva.Acum cateva zile dupa o petrecere am ajuns aproape pana la intim,insa in ultimul moment m-am razgandit si i-am scris ca nu mai are rost sa ne mai vorbim caci vad ca toata chestia nu va duce nicaieri,mai bine eu imi caut pe cineva si el tot.I-am mai spus asa de multe ori,dar s-a intors, insa de data asta nu s-a mai intors, credeti ca a fost o strategie doar ca sa obtina relatii intime?(sunt virgina si el stia)

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca vrei sa ramai virgina nu te baga in relati, e ceva uman si biologic ca barbatul sa vrea sex ca de asta stam cu o fata pentru sex

| Alinuca776 a răspuns:

Da, mie mi se pare că el a dorit doar relații intime cu tine, folosindu-se de acest lucru, ca ești virgina,... Eu consider că e mai bine asa. Gaseste-ti un băiat care își dorește prima oară să vă cunoașteți mai bine să vă discutați problemele și mai încolo când veți vrea amândoi si când veți avea încredere totală unul în altul, atunci vei fi pregătită pentru acest lucru.
Bafta multă!

| Anonim973 a răspuns:

Da, sunt multi oameni care nu judeca si vreaj doar relatii intime. Nu te lasa dusa de orice vorbe. Fi fata desteapta, si nu-ti distruge viata, asteapta pana la o varsta mai potrivita.

| olapli explică (pentru Anonim973):

Am 20 ani big grin

| Anonim973 a răspuns (pentru olapli):

Scuze atunci, oricum. E decizia ta.