| Razvan1_4095 a întrebat:

Cum as putea sa ii propun prietenei mele sa se culce cu mine?
Sau cum as pute sa fac fara sa ii zic?
Ca nu as vrea as ii zic direct in fata. ori ii zic mai pe ocolite ori sa fac cumva fara sa ii zic.
Multumesc mult! rog seriozitate

Răspuns Câştigător
| Pikachuuuu a răspuns:

La intrebarea asta o sa iti raspunde tot cu o intrebare. de ce ai vrea sa faci asta? momentul acesta in relatia voastra ar trebui sa fie unul special, nu o obligatie pentru fata aceea. daca inca nu ati facut acest pas inseamna ca ea nu isi doreste acest lucru, sau ca tu inca nu i-ai dat destula incredere incat sa fie sigura ca vrea sa faca asta. probabil ca nici tie nu ti-ar placea sa fi intrebat de o persoana asta si sa refuzi pentru ca il faci o cel de langa tine sa se simta prost... sfatul meu este sa incerci sa te apropii mai mult de ea iar astfel lucrurile vor vni de la sin si faza asta cu 18 ani, ei bine nu cred ca cineva mai tine cont de varsta in zilele noastre ceea ce e tragic, dar eu sunt de parere ca daca existe sentimente adevarate, nu ar mai trebui sa conteze atat de mult acest aspect, in fond, o data tot o sa se intample. si apropo, sper ca nu sunteti de aprox. 1 saptamana si te.ai gand deja la asta... succes si nu incerca sa grabesti lucrurile :*

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cati ani aveti?

| IULY991 a răspuns:

Da-i pe mess asta :
http://www.tpu.ro/......u-as-vrea/

| cosmeo a răspuns:

Cati ani are?-daca are sub 18 las-o sa creasca daca are peste 18 spune-i direct ce simti si vezi ce spune -totul se va rezolva numai cu acordul ambilor

| andi69 a răspuns:

Pai ca sa o faci fara sa ii zici..incearca cu niste somnifere nici nu o sa isi dea seama pe cand se trezeste..toate bune si frumoase! Bafta frate Funda?

| xpiotiva a răspuns (pentru andi69):

Pai cum sa te ajut hmmm nu stiu cand va sarutati si sunteti undeva singur si stii ca nu vine nimeni incearca incet sa ii dai bluza jos nu stiu cum sa iti explic fara sa fiu vulgara ca totusi e un site unde intra copii fff mici are trebuie sa isi dea seama daca incerci sa o dezbraci si vezi ce iti raspunde sau ce reactie are si daca vezi ca nu e prea incantata mai bine o lasi balta sper ca ti.am fost de ajutor? funda? :X