| gabriela_9415 a întrebat:

` ...cum as putea sa ma bag in seama cu un baiat. am aflat ca ma place de asemenea si eu. deci eu nu prea intru pe mess deoarece nu sunt sigura ce sa-i spun. deci va rog ajutati-ma dau fuunda`! multumesc.

Răspuns Câştigător
| Analya a răspuns:

Cum adica nu esti sigura ce sa-i spui? Daca il placi si stii sigur ca si el te place poti sa-i spui ca este reciproc (asta daca ai tupeu sa iei tu initiativa), iar daca nu stii sigur sau nu ai curaj sa faci tu primul pas, astepti sa-ti marturiseasca el... dar daca nu o face s-ar putea sa nu te placa sau sa fie timid, si atunci ar trebui sa aplici prima variantawinking

1 răspuns:
| Alexu_6086 a răspuns:

Destul de usor... Poti sa iti pui la status un link de la o melodie si dupa intrebarea: ce parere aveti despre asta, sau sa ii dai lui link direct si sa spui ca ai dat link la tot grupul din care ar fi facut el parte si astfel eviti partea aia introductiva pe care multi o urasc. Daca esti sigura ca iti place poti sa pui si "sad" ca status sau alte chestii de genul, de ce nu si: "cine vine la patinoar" (doar daca stii cat de cat sa iti mentii echilibrul pe gheata). Daca e cu adevarat interesat de tine o sa se bage in seama pentru ca toate aceste subiecte ii ofera si o portita de iesire in cazul in care lucrurile nu merg cum si-ar dori el, optiune valabila si in cazul tau.