| allyynnaa a întrebat:

ma ajutati si pe mine?
am aflat de la cineva ca unui baiat de la mine din clasa ii place de mine... eu nu sunt sigura ca ii place de mine... cum sa imi dau seama ca ii place de mine /?

Răspuns Câştigător
| STEFANXxX a răspuns:

Intrebare de care aud zi de zi.Stii,eu ti-as zice ca sa-l intrebi asta in fata,ti-ar fi cam greu,ei bine nu stiu precis,caci nu te cunosc,dar ai putea sa vezi cum se comporta cu tine,el poate sa se comporte cu tine ciudat,sau intr-un fel te poate ajuta la niste nimicuri:
Daca ai scapat un pix din greseala el se va ridica deodata si ti-l va da,daca vei sterge tabla el va insista in locul tau sa o stearga,mai scurt iti va atrage prea multa atentie,de aceea iti spun sa nu chiar atragi prea mare atentie lui,caci el va vedea ca tu te uiti la el si va crede ca tu tot il simpatizezi si va incepe sa scrie pe TPU"Salut unei fete ii place de mine si bla bla bla". Bine, nu prea stiu ce sa-ti zic, caci eu nu stiu nu ai data asta in intrebare, adica tie iti place de el? Daca da, atunci scrie alta intrebare sau da-mi un mesaj. FuNdItA?

4 răspunsuri:
| Stephisorrr a răspuns:

Depinde de felul in care te priveste, cum iti vorbeste, daca cu tine se comporta mult mai bine decat cu restul, ai putea vorbi mai deschis cu el, sa fii mai apropiata de el si poate isi va face curaj sa-ti spuna in fata big grin succes

| VampireBlood a răspuns:

Se uita la tine mereu, pe furis:->

| Ping_Ningea_1979 a răspuns:

Invita cateva prietene sa-l"incante"...vezi cum reactioneaza...

| NOname000 a răspuns:

Dupa gesturile care le face cu tine...iti poti da seama foarte usorwinking