| Dan1232018 a întrebat:

Salut.
Cum ati reactiona daca un strain de pe strada v-ar pune mana pe fund? Dar daca ar fi un coleg?

Funda.

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Depinde unde sunt... Nu-mi place să fiu centru scandalalului unde stau toți gură cască așa că prefer să evit situații de genu. Am pățit odată în autobuz dar oricum urma să cobor așa că m-am uitat urât spre ăia și am plecat, oricum crec erau ceva copii proști la pubertate care li se părea că-s mari bărbați. În rest am pățit cu dubioși care încearcau să se lipească de mine pe motiv de „aglomerație" așa că pur și simplu am plecat de acolo și m-am mutat în altă parte.
Iar cu colegi nu-mi închipui așa ceva, probabil ar fi altă reacție cunoscându-i, nu cred că aș ajunge să-i dau vreo palmă dar probabil i-aș zice „cum îți permiți? alo? " sau lucruri de genu

10 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar trebui sa devii cat se poate de indignat si sa reactionezi in mod suficient de violent. thinking

| Andreeush a răspuns:

Evident că aș reacționa urât.

| Justme1997 a răspuns:

Daca e strain probabil as fugi de frica, daca e un coleg l-as lovi.

| Dan1232018 explică (pentru Justme1997):

L-ai lovi cum? Cu o palma?

| Justme1997 a răspuns (pentru Dan1232018):

Nu stiu daca as avea eu curaj dar sigur merita cel putin o palma peste față.

| Florin9Florin9 a răspuns:

Orice fată care se respectă s-ar simți jignită big grin

| GouDidodino a răspuns:

Invita-l la o partidă de futai

| andiceasu95 a răspuns:

I-as da o palma de ar vedea stele verzi laughing

| cristian200313 a răspuns:

Dai o palma, ce e greu?laughing

| litere123 a răspuns:

Aș îndrăzni să-l lovesc peste față. Atâta timp cât mă respect, iar subiectul respectiv execută ceva necivilizat, se plătește.