| bogdy20000 a întrebat:

Cum credeti ca as putea sa nu mai pun suflet intr-o prezenta relatie atata timp cat pana acum am pus? Sunt baiat.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu pui suflet, nu mai e relatie. Sau poate n-am inteles eu intrebarea.
Intr-o relatie nu pui suflet, pui tot sufletul. Deci nu ca pui putin suflet, ci il arunci, in indesi de-a dreptul pe tot. Altfel nu se numeste relatie.

| bogdy20000 explică (pentru anonim_4396):

Deci nu este relatie de cateva luni dupa care sa nu suferi?

| bogdy20000 explică (pentru anonim_4396):

Ma refeream sa pui suflet in sensul ca relatie sa fie tot timpul primul lucru. dupa tu si restul, care pana la urma mi se pare o greseala

| anonim_4396 a răspuns (pentru bogdy20000):

Eu nu sufar dupa nicio relatie. Chiar daca il pun tot, il pot si lua inapoi tot. Mai mult sunt dezamagit de situatie si de mine, ca m-am inselat.
Bineinteles ca trebuie sa-ti pui relatia, adica iubirea, deasupra ta, altfel nu s-ar mai numi iubire. Daca ai nevoie de timp de gandire inainte sa-ti dau sau nu viata pe respectiva/ul, atunci 100% nu il/o iubesti.