| Deyux_5665 a întrebat:

As avea si eu o problema! Sunt cu un baiat de 17 ani care pana acum nu a avut nici o relatie serioasa...Credeti ca l-as putea schimba?worried

Răspuns Câştigător
| vaa a răspuns:

Da.daca ai sa fii diferita de celelalte. daca o sa ai ceva-ul ala care sa te vrea, sa te doreasca. sa ti simta lipsa.deeeeci,da.poti schimba un pusti de 17 ani.

4 răspunsuri:
| airam a răspuns:

Bineinteles ca l-ai putea schimba! dragostea schimba pe oricine si daca te iubeste (daca chiar te iubeste) se va schimba automat; in alt sens daca nu te iubeste nu se va schimba, asta insemnanad ca nu mai are rost sa stai cu el. Sper ca ti-am fost de folos

| parachute a răspuns:

Conteaza de ce vreai tu cu adevarat, daca asta vreai, sigur il poti schimba vorbindu-i sincer, daca nu, nu!

| silvia95 a răspuns:

Da,desigur.