| Anellyea a întrebat:

Salut.cum credeti daca cineva nu t-ea vazut de 3 ani poate sa te iubeasca ca mai inainte?

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Te poate iubi si mai mult daca reinvie,, flacara,, iubirii

| Anellyea explică (pentru mona):

Si daca nu revine?

| mona a răspuns (pentru Anellyea):

Asta depinde de el

| Anellyea explică (pentru mona):

Mda...dar acum am alta p0blemasad

| Anellyea explică:

Dar problema este ca el este la zona...(adica in puscarie)si eu nu stiu cum sa ma port atunci cind el va veni...imi va fi greu sa traiesc cu asta in suflet..si mai ales ca ma tem foarte tare ca imi va spune sa ma culc cu el dar eu nu vreau asta acum

| SupradozaDeVise97 a răspuns:

Nu conteaza timpu' daca e o iubire adevarata. Eu aveam un vecin pe aici si ne simpatizam de mici. Si da si acum il iubesc chiar daca nu ne-am mai vazut de 1 an pentru ca e plecat in Italia. Si il iubesc mai mult ca inainte. Bine m-am obisnuit cu ideea ca niciodata nu-l voi avea... dar. stii vorba aia prima dragoste nu se uita niciodata :d

| Anellyea explică (pentru SupradozaDeVise97):

Dar eu nu sunt sigura ca il iubesc