| pacatosu a întrebat:

cum faci ca partenera sa ajunga mai usor la orgasm, si ce ziceti de curbura convexa a penisului?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Meserias = profesionist, de calitate, bine executat; Preludiu = totalitatea jocurilor/fanteziilor sexuale executate inaintea inceperii sexului propriu zis cu scopul de a relaxa femeia cat si a pregati "pasarica" acesteia pentru sex.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care barbatul este priceput si are suficienta experienta pentru a efectua un preludiu cat mai lung si relaxant prin practicarea unui petting "meserias" poate provoca o excitare atat de intensa partenerei incat vaginul acesteia sa devina extrem de receptiv si orgasmul sa apara in primele momente de penetrare. Indiferent de forma penisului, fiecare barbat va descoperi in timp pozitii/a/ile cele mai convenabile prin care sa obtina cele mai placute si reconfortante momente si satisfactii sexuale.

| pacatosu explică (pentru corbulalbrosu):

Mersi bro, am inteles (preludiu lung si meserias). Eu sunt incepator, in ce consta "meserias"?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru pacatosu):

Meserias = profesionist, de calitate, bine executat; Preludiu = totalitatea jocurilor/fanteziilor sexuale executate inaintea inceperii sexului propriu zis cu scopul de a relaxa femeia cat si a pregati "pasarica" acesteia pentru sex.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am studiat pe Internet. Am văzut penisuri drepte sau cu tot felul de curburi. Nu are relevanță.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să nu te grăbești, și va ajunge.