| stefastef a întrebat:

Dupa o relatie de aproape 8 luni in care am fost foarte fericiti,iubitul meu s a despartit de mine. nu pot sta fara el,il iubesc. Cum il pot recuceri? Va rog, dau funda.sad

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca el s-a despartit de tine si inca n-a venit inapoi, e clar ca e terminat si consumat tot faptul si nu mai are niciun sens sa-l stresezi aiurea cu impacarea fiidnca doar iti vei face o imagine aiurea in ochii lui. Stiu ca e super greu, dar trebuie sa continui sa-ti traiesti viata. IEsi cu prietenii tai, fa-i multe lucruri care-ti fac placere si cel mai important, incearca sa eviti linistea de orice fel. Vorbste cat mai mult cu alte persoane, asculta muzica VESELA deoarece linistea iti va accentua starea de singuratate si te vei simti mai parasita.

| AlleSss a răspuns:

Bună! Lasă-l, nu îl enerva. Va vedea, în timp, că a pierdut pe cineva care-l iubea. Nu dispera

| cristimihailov a răspuns:

Stii cum a fost relatia, stii cat de fericita ai fost.

Acum insa, felicitari, ai sansa sa faci ceva si mai frumos.

Eu as incerca sa gasesc pe altul si gata.

| Totenn a răspuns:

Pai, nu te mai vrea, orice ai face nu te mai iubeste daca s-a despartit de tine, e liber si cum sa nu poti sta fara el, e doar un baiat, schimba-te.

| kevincube a răspuns:

Ieşi cu fetele/prietenii şi distrează-te. Gândeşte-te că şi el face la fel în timp ce tu stai şi-ţi plângi de milă.
Are vreun rost dragă, tu ce crezi?