| claudiu2053 a întrebat:

Cum pot sa ejaculez mai multa sperma la masturbare si sa am senzatii mai tari? Dau funda

11 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune mă mina pe carte, lasă prostia

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti un derbedeu, si un gunoi, asa vorbeti tu aici? sa ti o sugă măta aia care a facut un imbecil ca tine.

| Emilian65 a răspuns:

La 15 ani ai tai ar trebui sa te gandesti la examenele care te asteapta in aceasta vara si nu la cata sperma ar trebui sa ejaculezi la o masturbare.

| MistretulPufos a răspuns:

Ce pacat ca e microscopic

Răspuns utilizator avertizat
| edy141 a răspuns:

Doamne..Frate se duce lumea pe apa Sambetei.
Oricum, sa nu par un nesimtit care se baga aiurea in seama, iti dau un sfat.Citeste mai mult despre chestiile astea nu intreba lumea ca o sa te ia peste picior.
Ca sa fie mai multa cantitate de sperma, nu te masturbezi timp de 1-2 saptamani.Cu cat e mai mare cantitatea cu atat mai placuta senzatia.

| claudiu2053 explică:

Vreau sa mentionez ca am 15 ani

| RoSlayer a răspuns:

Ce au toti adolescenti cu laba?

| DryIce a răspuns (pentru RoSlayer):

In Romania de rahat sa scapi de depresie dai la laba pana mori happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru RoSlayer):

Au descoperit ceva si sunt fascinati, atat.

| savemefromthisstupidlife a răspuns:

Du-te afara si dai la caine.