| Bodnar_Bogdan_2000 a întrebat:

Bună,TPU
Spuneți-mi și mie cum pot să îmi măresc penisul natural fără pastile, creme etc

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Uff, daca ar exisat asa tratamente minuni, nu crezi ca toti barbati ar alerga cu sulele pana la genunchi?
Din pacate, nu exista!

| Andreeush a răspuns:

Este imposibil.

| ThePitPew a răspuns:

Este stabilit stintific ca este imposibil. Chiar si printr-o operatie ce-l poate mari cu 2-3 cm sansele de reusita sunt doar de 50 %. Plus la asta statistica penisului o primesti prin ADN, exact asa ca si la tatal tau. Nici pastilele nu te pot ajuta cu nimic.

| ThePitPew a răspuns:

Nu inteleg care este problema, nu te poti pisa din picioare?