| fdfgdgd a întrebat:

Ajutor TPU! Am o problemă: am 17 ani și *jucăria* mea măsoară 24 de centimetri și din cauza asta mi-a fost rușine să-mi fac o prietenă de frică să nu fiu refuzat...Cum aș putea să scap de acest complex că mi-este teama ca până pe la 20 de ani să nu-mi mai crească? Credeți că s-ar putea uita vreo fată la mine?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In primul rand afla ce prima teama de-a ta este total nefondata deoarece este determinat stiintific si medical ca dezvoltarea penisului se termina/finalizeaza in jurul varstei de 16 ani deci cresterea/dezvoltarea penisului tau este deja terminata, finalizata. In privinta celei de-a 2-a probleme/temeri sau acelui complex privind posibilele dificultati care ar putea apare in cazul relatiilor sexuale cu o fata/femeie nu ar trebui sa-ti faci griji fiindca si altii s-au confruntat cu asemenea "probleme". :D In lumea showbizz-ului si al sportului sunt multi posesori de madulare mult mai mari, chiar gigantice, asa cum reiese din urmatoarele materiale : http://spynews.ro/......33.html;;; http://www.ele.ro/......--31412.Sa auzim numai de bine. :D Multa sanatate!

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tu te lauzi sau vrei sa ne iei de prosti? Ce ruleta folosesti? Chinezeasca?

| mihai69 a răspuns:

Mai bine te-ai teme de ce coadă o să fie la ușa ta când o să se afle...
rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici ...Nu te speria, sunt si fete care accepta un penis cu o asa dimensiune.

| GoldenZenith a răspuns:

Trebuia sa zici 30, suna mai kinky.

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Probabil tie teama ca nu stii sa fiu un adevarat armasar in pat, deoarece ar fi o rusine sa ai asa al 3 lea picior si sa nu stii sa il folosesti cu cap (ca sa ai rep de baiat bun la pat, trebuie sa satisfaci si fata).

| Camuflaj2017x a răspuns:

Doamne...asta e trollu trollilor si ala il crede rolling on the floor)))))))))))))))))))))))

| Andrei_Trip_1994 a răspuns:

Bou prost