| MisterFlex a întrebat:

Cunosc de ceva timp o fată şi abia acum m-am îndrăgostit de ea. Vreau să o învit în oraş dar când încep să vorbesc cu ea mă bâlbâi şi nu-mi găsesc cuvintele, şi totuşi mie frică şi de un refuz. Nu sunt în pragul disperării. Ce sfaturi mi-aţi da?

Răspuns Câştigător
| madalinamadu a răspuns:

Fa-ti curaj si spune-i ce simti.Gandestete inainte ce vrei sa ii spui ca sa iti fie mai usor sa iti aduni ideile atunci. Aaaa si inca ceva, incearca sa fi cat mai natural si totul va veni de la sine.Bafta!happy

8 răspunsuri:
| PopândăuIRătăcit a răspuns:

Daca primesti refuz, unde-i problema? Tu e. fi doar natural. Daca tipei nu-i place caracterul tau atunci aia Nu trebuie sa faci necaz dintr-un refuz. Mai ai multe piedici in viata de intalnit. Mult mai mari. Tu pastreaza-ti demnitatea si fi relaxat. Aia e tot ce conteaza.

| e7d7n7 a răspuns:

Grow up, be a MAN!

| MisterFlex explică (pentru e7d7n7):

Mă laşi confuz cu răspunsul ăsta :/

| LaviniaLavinitutza a răspuns:

Incearca sa faci niste exercitii in fata oglindei. O sa te ajute mult.

| Iulicaa a răspuns:

Hei.
Eu zic sa-ti faci curaj si sa-i spui zambind ca ai vrea sa iesi cu ea in oras. :]

| Mihaitza267 a răspuns:

Fate cel mai bun prieten cu ea adica stai vreo 2-3 saptamani numai cu ea pana deveniti cei mai buni prieteni si dupa dai mozol rolling on the floor Si daca-ti raspunde intreab-o daca vrea sa fie cu tine big grin Lasa rahaturile astea cu invitatul in oras si chesti de genu rolling on the floor

| e7d7n7 a răspuns (pentru Mihaitza267):

Câte fete ai cucerit folosind metoda asta? Bou eşti. Dacă ajungi la o relaţie de prietenie cu o fată nu e prea bine să o transformi într-una de iubire, o să se ducă dracu în 2 luni maxim. Dacă tu eşti prea p1zdă să inviţi o fată în oraş asta nu înseamnă că ar trebui să fie toţi ca tine.

| AngelWhite99 a răspuns (pentru Mihaitza267):

Baieti ca tine care gandesc in halul asta merita castrati, pricepi? In primul rand o fata nu e o batista de buzunar:iti stergi nasul si o arunci folosind alta cand esti tu racit(in calduri)mai avem si noi sentimente.