| zara2379 a întrebat:

big grin deci, sunt baiat am 21 de ani am inceput sa ma obisnuiesc cu ideea ca am un penis mic de doar 9 cm si mi-am spus ca asa a fost sa fie! problema e alta, am de cateva luni bune vorbesc cu o fata, ne intelegem, vorbim mult la tel e ceva acolo intre noi, au inceput si sentimetele frumoase, dorintele, mi-a vorbit foarte deschis despre viata ei. a fost cu un tip 1 an de zile care tot el a dezvirginat-o..imi spune ca vrea sa fie o mamica tanara (19 ani are acum) imi vorbeste incredibil de frumos despre dragoste despre tot ce inseama viata! acum..eu nu vreauu sa stau in calea fericirii sale sad cum sa fac sa-i spun ca eu nu sunt acela? recunosc mi-ar fi greu acum fara ea sad nu vreau sa stea langa cineva (Eu) care nu poate sa o faca "fericita".ce sa fac? orice rasp ma poate ajuta, Multumesc! sorry pentru greselile de scris.

Răspuns Câştigător
| HappYorSaD94 a răspuns:

Hmm. Parerea mea este ca, nu conteaza ce marime ai, daca stii sa-ti folosesti "instrumentul". Pe de alta parte, a fii o mamica, inseamna multa, multa responsabilitate. Asta va trebui sa-i explici tu, daca va-ntelegeti asa bine. (Bani, timp pentru educatia lui), iar la o varsta tanara/frageta, pot aparea complicatii. ~20 ani = varsta unde se traieste cel mai intens. Sunteti copii, si ar trebui sa profitati de acest lucru. Insa asta e doar parerea mea. O zi buna! happy

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Orice femeie normal conformata va ajunge la orgasm cu un penis de 9 cm. Nu exista nici un motiv sa nu continui aceasta relatie.

| mihai69 a răspuns:

Auzi? da' în afară de penis nu ai limbă? degete? jucării erotice (de la vreun sexshop)? Că de sămânță nu te întreb, aia iese oricum și oricât de mic ar fi organu'!

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihai69):

Ai dreptate dar multe nu cred ca toate ar accepta sex oral. nu crezi?

| LoveSleep a răspuns:

Tu crezi că fericirea constă în centimetri? laughing
Uită-te la Spread și fii atent la detalii, o să observi ceva.

| pufulescu a răspuns:

Nu are treaba lungimea penisului tau cu fertilitatea ta! S-ar putea sa faci 6 copii cu ce ai in dotare, nu ai de unde stii!
Cat despre a " o face fericita " in sensul sexual, nu stii pana nu incercati.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu ca pare imposibil, dar poate sa ramana insarcinata si cu un ***** de 9 cm.
Daca nu asta era problema, de ce ne-ai dat si detaliul asta incendiar?

| h3llboy666 a răspuns:

Iti dau un raspuns sec, sa vad daca-l intelegi. Pestele mare il prinzi si cu rama mica. Daca ea vrea sa fie mamica, nu conteaza cat e de mare "scula" conteaza sa faca treaba. Mai bine mica si jucause decat mare si bleaga. Iar daca ti frica ca nu o sa o satisfaci, baga-i coada de la matura laughing

| Pain4Souls a răspuns:

Mai spune ca marimea nu conteaza, P.S daca vrei marit intri pe beeg.com

| wolfy_7097 a răspuns:

Eu cumva as argumenta niste chestii care sa o fac sa inteleaga ca a avea copii asa devreme ar trebui sa renunte la tineretea ei si a fi mereu acasa si primii 1/2 ani la un copil e cel mai greu.

Daca are posibilitate materiala
Spune-i ca inca nu te simti pregatit

Adica tu ar trebui sa stii mai corect raspunsul, cum te intelegi cu ea, vrei sa fii tatic, te-ai putea descurca.

Eu unul la 21 nici nu m-as fi gandit de 2 ori raspunsul meu ar fi fost clar NU inca.

| Coquinesza a răspuns:

E si el mic, mah.
nu stie ca femeile pot avea orgasme si fara penetrare...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Coquinesza):

Ai sta cu un barbat care nu te-ar satisface cu penisul lui, dar cu sex oral si cu jucarii, da?

| zara2379 explică:

Ar trebui sa ii spun de problema mea? Sau sa o las sa descopere ea? Sincer mi.e teama de reacția ei! Cum sa-i spun asa direct? Si treaba cu copilul da, nu suntem pregătiți știu.