| gabiboss111 a întrebat:

Salut, daca ai fimoza si penisul se decaloteaza pana la urma putin mai greu, poti folosi prezervativ?

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA, se poate fiindca prezervativul il vei monta pe penisul decalotat dar aflat in erectie. Exista posibilitatea de a apare senzatia de durere in timpul sexului, De asemenea si o oarecare probabilitate insa foarte mica de a se putea produce si parafimoza in caz extrem. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da poti folosi de care vrei tu.