| andreas210 a întrebat:

Salut!
Daca am facut sex neprotejat cu 4 zile inainte de ovulatie (in ziua a9a a ciclului), dar nu am ejaculat deloc in ea exista sanse de sarcina?
Repet, nu am ejaculat deloc in ea, nici macar la orgasm nu am ajuns.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu sunt sanse de sarcina!
Dar la niba, de ce ai mai facut sex, daca nici orgasm nu i-ai produs?
Asa sa va scarpinati, fara sa ramaneti nesatisfactuti?
Ce sex este ala? Pentru placerea cui?

| andreas210 explică (pentru Violleta2022):

Ea a ajuns la orgasm, eu sunt foarte reticent pentru ca am senzatia ca urmareste sa imi "toarne" un copil si sa fiu sincer ma prefac ca am orgasm fara sa ejaculez.

| AnemonaP a răspuns (pentru andreas210):

Daca o suspectezi, de ce nu faci ceva in aceasta privința? Nu mai accepta sa faci sex neprotejat cu ea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru andreas210):

Nici o femeie nu ajunge la orgasm in cateva minute. Femeia are nevoie de multa gadilatura in vagin, ca sa ajunga la orgasm.
ce-mi spui tu aici este o mincuna enroma, probabil fetii fiindu-i rusine sa-ti spuna ca nu ai fost capabil nici macar sa o satisfaci.
Folositi prezrevativul ca nu musca, doare sa mananca dar va da o stare de confort, relaxarea, placere si totodata siguranta, ceea ce-i permite si fetei sa se excite si dupa 10 minute sa aiba un orgasm, daca esti capabil si mai ales ai cu ce, sa i-l produci.

| andreas210 explică (pentru Violleta2022):

Uite, ea sustine mereu ca isi cunoaste corpul si ca este convinsa ca va ramane mereu greu insarcinata. Din acest motiv mereu o forteaza sa o facem foarte des neprotejat, folosind prezervativ doar atunci cand are ea ovulatie (ea simt foarte bine acest lucru: o dor sanii si etc). Mai mult de cat atat ea este adepta metodei retragerii chiar si in zilele cand este la ovulatie fiind convinsa ca nu poate ramane, eu explicandu-i ca mai exista si lichid preejaculator si etc.
Tin la ea destul de mult si nu vreau sa riscam o cearta urata tocmai de aceea de multe ori ii fac pe plac si o facem neprotejat.
Cat despre partea cu excitarea, o sa razi, dar dupa un preludiu bun, partenera ajunge repede la orgasm.

| Violleta2022 a răspuns (pentru andreas210):

Atunci pentru ce mai vii aici sa ne interbi pe noi, daca este alegerea ei, sa riste si sa faca sex neprotejat?